مدرسان

مونا ناصری
مدرس کارگاه
مونا ناصری تجربه ۴ ساله سر و کله زدن با استارتاپ‌ها را دارد و این موضوع باعث شده تا تجربه جدیدی را به عنوان Talent Accelerator شروع کند و مدتی است که به عنوان رئیس هئیت مدیره شتابدهنده بانا فعالیت می‌کند. مونا ناصری تجربه‌های زیادی در زمینه توسعه فردی داشته و در استفاده از ابزار برای تخصیص منابع در کار‌ها مهارت دارد. ایشان در بانا سعی دارد تا تجربه‌های شخصی خود چه در زمینه توسعه فردی و چه در زمینه استفاده از ابزار به افراد انتقال دهد. وقتی در دوره‌هایی که مونا ناصری مدرس آن است شرکت می‌کنید می‌توانید مطمئن باشید که کارگاه تعاملی با یک داستان را تجربه خواهید کرد.خانم ناصری تا کنون کارگاه‌های معرفی و جعبه ابزار را در بانا تدریس کرده است
احسان عظیم‌زاده
مدرس کارگاه
احسان عظیم‌زاده در ۶ سال گذشته نقش‌های مختلفی را در بدنه ستادی دانشگاه صنعتی شریف و به طور مشخص در حوزه پژوهش و فناوری تجربه کرده است. همکاری در ایجاد و راه اندازی مجتمع خدمات فناوری، مرکز خدمات آزمایشگاهی، دفتر انتقال فناوری و دفتر نوآوری صنایع در دانشگاه شریف، بخشی از عملکرد ایشان در این سال‌ها بوده است. آخرین فعالیت ایشان مشارکت در ایجاد و راه‌اندازی پارک علم و فناوری دانشگاه صنعتی شریف بوده و در حال حاضر نیز به عنوان مدیر برنامه‌ریزی در آن مجموعه مشغول به فعالیت است. حضور در کلاس‌های آقای عظیم‌زاده، با توجه به سوابق اجرایی و عملیاتی ایشان در ساختارهای دانشگاهی، حتماً فرصت مناسبی برای انتقال تجربیات واقعی به علاقه‌مندان این حوزه خواهد بود. ایشان کلاس شبکه‌سازی را در بانا تدریس کرده‌اند.
صهبا رحیمی
صهبا رحیمی
مدرس کارگاه

صهبا رحیمی در رشته علوم ارتباطات اجتماعی تحصیل کرده است و در مقطع زمانی که کمتر کسی با توجه به رشته خود زمینه کاری خود را انتخاب میکند، ایشان تصمیم گرفته تا در زمینه‌های تخصصی خود فعالیت کند. صهبا رحیمی تجربه‌ای ۶ ساله در مرکز کارآفرینی شریف به عنوان مسئول واحد ترویج و فرهنگ سازی داشته است و با ارتباطات خود توانسته تا شاخه دانشجویی این مرکز را بسیار فعال نگه دارد. تجربه ایشان در ارتباط بسیار زیاد است و این موضوع باعث شده تا کلاس‌های ایشان در شتابدهنده بانا بر مبنای تجربیات باشد بنابراین وقتی در کلاس‌های ایشان شرکت می‌کنید آماده باشید تا خاطرات بسیاری را بشنوید

حامد حدادی
مدرس کارگاه
حامد حدادی تجربه شکست خوردن در 8 استارتاپ را دارد، لذا اگر قصد دارید شکست بخورید، می‌توانید حتما روی ایشان حساب کنید. البته آقای حدادی در حال حاضر مدیرعامل استارتاپ کوانت‌کنQuantCan) ) است تا افرادی که به معامله سهام مشغولند، بتوانند از سرویس‌های معامله خودکار این شرکت استفاده کنند. اگر در زمینه مالی، مدل کسب و کار یا مدل درآمدی سوالی دارید، آقای حدادی می‌تواند به شما کمک کنه، البته ایشان در بانا تدریس کلاس ارائه موثر (با اسلاید و بدون اسلاید) را بر عهده دارد. همچنین ایشان 1 سال در یه شرکت VC هم کار کرده و از آن طرف میز هم خبر دارد.
امیر افشار
امیر افشار
مدرس کارگاه
امیر افشار از بنیانگذاران استارتاپ پرتاپ و مشاور در حوزه‌های منابع انسانی و مارکتینگ و کلا هر موضوعی که در مورد ارتباط با دیگران باشد می‌باشد. تقریبا نزدیک 15 سال است که به طور حرفه‌ای در زمینه مدیریت هنری مشغول بکار است. به فضای خلاقیت و مدیریت پروژه‌ها علاقه دارد و در این زمینه در شرکت‌های معتبری کار کرده است. مدیریت  فروش نرم‌افزار را تجربه کرده و طراح و مربی پروسه‌های آموزشی در حوزه منابع انسانی بوده است. همچنین طراحی و مدیریت اتاق فکر و تسهیل‌گر پروسه‌های خلاقیت در تیم‌های ایده‌پردازی و مارکتینگ و تولید محصول از نمونه کارهای ایشان می‌باشد. آقای افشار به فرآیندهای طراحی حسی آشناست و تجربه طراحی خدمات مبتنی بر ارتباط متقابل و گیمفیکیشن  را در کارنامه خود دارد. همچنین در چندین استارتاپ و شرکت‌هایی مانند دیجی کالا، کافه بازار، صنا اوج، شهر نوین و ... به عنوان مشاور و طراح پروسه‌های خلاق فعالیت داشته است.
علی فزونی
مدرس کارگاه
علی فزونی فارغ‌التحصیل کارشناسی ارشد دانشگاه صنعتی شریف و کارآفرین سریالی است و تجربه 7 ساله در فضای استارتاپی را دارد. وی برای 3 استارتاپ خود موفق به جذب 4 مرحله سرمایه از سرمایه‌گذاران شده است. ما بین این سرمایه‌گذاران، شرکت های سرمایه‌گذاری بین‌المللی و تجارت الکترونیک‌های بزرگ ایران و سرمایه‌گذاران فرشته بوده‌اند. او تجربه کار به عنوان مدیر مارکتینگ یکی از پر رشدترین استارتاپ‌های ایران را هم دارد. کارکتر شخصیت و تجربه او یک رهبر جوان ساخته که همواره بر توسعه فردی تاکید دارد همچنین می‌تواند در زمینه مهارت‌های راهبری، مدرس خوبی باشد. ایشان در بانا کارگاه مدیریت عملکرد و استعداد را تدریس کرده است.
هادی سینایی
هادی سینائی
مدرس کارگاه

آقای سینایی در سال ۹۴ همراه با دوستانش استارت‌تاپ پیام‌رسان هدهد را در شتابدهنده دانشگاه شریف شروع کرد. هدهد توانست تا در سال ۹۶ با جذب سرمایه از ۴ وی‌سی بزرگ ایران کار خود را ادامه دهد. در سال ۹۷ تصمیم گرفتند  تا پروژه هدهد را به صورت نیمه-وقت ادامه دهند. آقای سینایی قصد دارد تا یادگیری‌های خود از مهارت‌های موثر ارتباطی را با دیگران به اشتراک بگذارد، اگر قصد دارید بر روی مهارتهای مربوط به ارتباط بین اعضای تیم تمرکز کنید کلاسهای ایشان محل مناسبی برای این تجربه است.

آرش صادقیان حقیقی
مدرس کارگاه

آرش صادقیان بازیگر نمایش‌های کودک و نوجوان است که به خلاقیت علاقه زیادی دارد.از 22 سالگی به صورت اتفاقی و بعد از دو سال تلاش در حوزه‌ی تولید تئاتر، کاری را شروع کرد که به گفته‌ی خودش بعدها یکی از بهترین اتفاقات زندگی‌اش شد، گروه نمایش مفید که از سال 86 در بیمارستان‌ها، هر جمعه و به طور مستمر در حال اجرای نمایش است و تاکنون بیش از 1000 همکار و هنرجو به خود دیده است.از سال 94 با اندیشه توسعه کسب‌ و کارهای نوپا یا همان استارتاپی آشنا شد که حاصل آن استودیو بوجیک می‌باشد.در طی این سال‌ها گاهی مهارت‌هایی که کارآفرینان جوان به آن نیاز داشته‌اند را تدریس کرده که از بین آن‌ها می‌توان به مهارت‌های ارتباط کلامی و نحوه‌ی ارائه و فن بیان و سخنوری.

امین آرامش
مدرس کارگاه

امین آرامش به یادگیری و اشتراک گذاشتن آموخته‌های خود با دیگران علاقه زیادی دارد. و سعی دارد تا مواردی را که با افزایش کیفیت زندگی کمک می‌کنند را یاد گرفته و به دیگران نیز انتقال دهد. آقای آرامش که دانش‌آموخته‌ی رشته مهندسی هوافضای دانشگاه صنعتی  امیرکبیر است، در سال‌های اخیر، سابقه کار در صنایع نیروگاهی و صنعت نفت (حفاری) را هم داشته است. ایشان شغل معلمی را خیلی دوست دارد و سابقه تدریس از مقطع راهنمایی تا دانشگاه را در رزومه خود دارد. ایشان کارگاه یادگیری اثربخش را در بانا تدریس کرده است.

 
هادی راسخ
هادی راسخ

هادی راسخ یکی از هم‌بنیان‌گذاران استارت‌آپ سلام‌ سینما بود که در حوزه فیلم و سینما در حال فعالیت است.

هوش‌مصنوعی و تکنولوژی‌های نو از علاقه‌مندی‌های هادی راسخ بوده و ایشان تلاش می‌کند تا با استفاده از این گره زدن نقاط قوت علم یادگیری ماشین و چابکی استارت‌آپ‌ها تجربه‌های متفاوتی را به کاربران عرضه کند.

آقای راسخ کارگاه اعتماد به نفس را در بانا تدریس می‌کنند.

علیرضا جعفر
مدرس کارگاه

علیرضا جعفر یک فعال و محقق حوزه کارآفرینی است. تحصیلات، علایق و شغل او تماما در مسیر کارآفرینی و نوآوری است. فعالیت‌های او از سال 1392 با ورود به دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران آغاز شد و با فعالیت در «مرکز کسب‌وکارهای نوپا» به عنوان مدیر آموزش و پژوهش به اوج رسید. برزگترین افتخار او کمک به رشد کارآفرینان نوپا در حوزه‌های مختلف است. تخصص او در کارآفرینی فناورانه، مهارت‌های نوآورانه و توسعه اکوسیستم‌های کارآفرینی و نوآوری است. علیرضا جعفر از سال 1397 وارد پارک علم و فناوری دانشگاه صنعتی شریف شد و ماموریت توسعه «ناحیه نوآوری شریف» را برعهده گرفت. ناحیه‌ای که به زودی تبدیل به قطب توسعه کسب‌وکارهای فناور و نوآور خواهد شد.