مدرسان

مونا ناصری
مونا ناصری
هم‌بنیانگذار شتابدهنده بانا

مونا ناصری، مدیر عامل و یکی از مدرسین باناست. مونا ناصری فارغ‌التحصیل دانشگاه صنعتی شریف و کارشناس ارشد کارآفرینی از دانشگاه تهرانه و تجربیات حرفه‌ای زیادی از فعالیت در اکوسیستم کارآفرینی داره. از سابقه‌ی حرفه‌ای مونا ناصری می‌شه به فعالیت در نقش مدیر اجرایی شتابدهنده  شریف و عضویت توی تیم مدیریت پورتفولیو رهنما ونچرز اشاره کرد. شناخت از اکوسیستم کارآفرینی و کسب تجربیات مرتبط با این حوزه، باعث شد تا شتابدهنده بانا رو با هدف توانمندسازی نسل جوان دانشجو تأسیس کنه. مونا ناصری دغدغه‌مند، توانمند توی مهارت‌های ارتباطی و خوش‌فکر و خلاقه که برای ساختن آینده‌ای درخشان برای جوانان ایران تلاش می‌کنه.

امیر افشاری کرجی
طراح دوره‌های آموزشی

امیر افشار طراح دوره‌های آموزشی و یکی از مدرسین باناست. امیر افشار تجربیات کاری زیادی در زمینه‌های مختلف داره. از فعالیت‌های هنری تا راه‌اندازی استارتاپ و برگزاری دوره‌های آموزشی مختلف. فعالیت‌های هنری امیر افشار به کارگردانی و بازیگری تئاتر و هم‌بنیان‌گذاری گروه هنری آو مربوط می‌شه و در دنیای کارآفرینی و اکوسیستم استارتاپی، تجربه‌ی هم‌بنیانگذاری استارتاپ‌های پرتاپ و سقراط رو داره. تحصیلات دانشگاهی امیر افشار رشته‌ی MBA هست امیر افشار در طراحی و اجرای دوره‌های آموزشی تخصص ویژه‌ای داره و همین دانش باعث شده تا به عنوان طراح و مدرس دوره، سابقه‌ی همکاری با شرکت‌هایی مثل کافه‌بازار و دیجی‌کالا رو داشته باشه. توانمندی امیر افشار در مهارت‌های ارتباطی بر کسی[...]

سعید شاوردی
سعید شاوردی
تحلیلگر ارشد کسب‌وکار؛ شرکت ستون

سعید شاوردی تحلیلگر ارشد کسب‌وکار؛ شرکت ستون (هلدینگ هزاردستان) و یکی از مدرس‌های نوآور باناست. سعید شاوردی فارغ‌التحصیل مدیریت کسب‌وکار از دانشگاه تهرانه. اون قبل از ورود به اکوسیستم کارآفرینی به عنوان متخصص فناوری اطلاعات توی شرکت‌های مختلفی کار کرده. اون با یادگرفتن تجارت الکترونیک تونست وارد اکوسیستم کارآفرینی بشه. توی دیجی‌کالا به عنوان متخصص توسعه کسب‌وکار و مسئول مرکز نوآوری اون جا فعالیت کرده. اون تا الان مهارت‌هایی مثل منتورینگ، حل مسئله، رهبری و نوآوری رو به خوبی یاد گرفته. سعید الان داره به افراد مختلف از طریق منتورینگ و مشاوره دادن کمک می‌کنه تا مسیر شغلی خودشون رو طراحی کنن.

علیرضا جعفر
مدیر توسعه نوآوری پارک علم‌و‌فناوری شریف

علیرضا جعفر مدیر توسعه نوآوری پارک علم‌و‌فناوری شریف و یکی از مدرس‌های دغدغه‌مند و پیگیر باناست. علیرضا جعفر فارغ‌التحصیل رشته کارآفرینی از دانشگاه تهران هست. اون دغدغه رشد اکوسیستم کارآفرینی و استارتاپی رو داره و هرکاری که تا الان انجام داده به این هدف بوده. اون در حال حاضر توی پارک علم و فناوری دانشگاه صنعتی شریف در نقش کارشناس ناحیه نوآوری فعالیت می‌کنه و ارتباط زیادی با تیم‌های مختلف ایجاد کرده به همین دلیل می‌دونه که خلاقیت مهارتیه که خیلی زیاد به افراد و تیم‌ها کمک می‌کنه. پس تلاش می‌کنه تا به افراد یاد بده توی کار و زندگی‌شون خلاق باشن.

آرش صادقیان حقیقی
آرش صادقیان حقیقی
مشاور محتوای کیدزی

آرش صادقیان مشاور محتوای کیدزی و یکی از مدرس‌های باناست. آرش صادقیان از جمله افرادیه که دغدغه اجتماعی داره؛ یعنی هر جایی که هست به دنبال بر طرف کردن مشکلات و کم و کاستی‌های اون جاست. اون طی سال‌ها کار کردن توی اکوسیستم کارآفرینی یاد گرفته که چطور باید با افراد ارتباط ایجاد کنه. آرش صادقیان نمونه یک فرد خود ساخته هست. اون برای این که توانایی‌هاش رو بالا ببره، مهارت‌های خیلی زیادی رو یاد گرفته. از جمله مهارت‌هایی که آرش صادقیان توی اون‌ها خیلی خوب عمل می‌کنه، می‌شه به شبکه سازی، مذاکره، ارتباط گرفتن و نویسندگی اشاره کرد . اون از انتقال دانسته‌ها و تجاربش به افراد لذت می‌بره و این کار رو خیلی خلاقانه انجام می‌ده.

امیر محمدی
امیر محمدی
عضو هیئت مدیره موسسه حقوقی لاوان (متخصص در حوزه سرمایه‌گذاری خطرپذیر و استارتاپ‌ها)

امیر محمدی مشاور حقوقی شرکت رهنما و یکی از مدرس‌های باناست. اون فارغ‌التحصیل کارشناسی ارشد رشته حقوق از دانشگاه تهرانه. امیر محمدی مدتی رو به عنوان مشاور توی بورس تهران فعالیت کرده. به واسطه تسلط و تجربه زیادی که از تدریس اقتصاد و مشاوره تحصیلی دبیرستان‌های علامه حلی کسب کرده تصمیم گرفته تا دانش حقوقی خودش رو به دیگران هم انتقال بده و افراد رو در مسیر بستن انواع قرارداها، از لحاظ حقوقی یاری بده.

امین آرامش
بنیانگذار کارنکن

امین آرامش بنیانگذار کارنکن و یکی از مدرس‌های صاحب سبک باناست. امین آرامش همزمان توی مقطع کارشناسی موفق به فارغ‌التحصیلی توی دو رشته مهندسی هوافضا و مهندسی مکانیک شد و رشته مکانیک رو تا ارشد هم ادامه داد. اون بعد از این که به یادگیری علاقمند شد یک وب‌سایت راه اندازی کرد که توی اون دوره‌های طراحی زندگی و یادگیری اثربخش رو یاد می‌ده. امین همچنین یک پادکست هم به عنوان «کار نکن» داره. اون الان به افراد مختلف کمک می‌کنه تا مسیر زندگی‌شون رو پیدا کنن.

وحید مطیعیان
وحید مطیعیان
دستیار مدیرمحصول در دیجی‌اکسپرس

وحید مطیعیان دستیار مدیرمحصول در دیجی‌اکسپرس و یکی از مدرس‌های خلاق و انعطاف‌پذیر باناست. وحید مطیعیان فارغ‌التحصیل کارشناسی ارشد مهندسی صنایع از دانشگاه تهرانه. اون به دلیل علاقه به مباحث مدیریت پروژه و خلاقیت توی این زمینه‌ها پیشرفت چشم‌گیری داشته. وحید تا حالا پروژه‌های زیادی انجام داده که طی اون‌ها با افراد خیلی زیادی همکار بوده و به همین دلیل توانایی خوبی توی مدیریت وظایف و تعامل سازنده با افراد داره . از اون جایی که وحید یک کوچ خیلی خلاق و با حوصله‌ست، تصمیم داره تا مهارت‌هاش مثل خلاقیت، کوچینگ، ارائه خلاقانه و مدیریت پروژه رو به دیگران هم یاد بده.

مهسا امام جمعه
مهسا امام‌جمعه
طراح دوره‌های توانمندسازی شغلی

مهسا امام جمعه مسئول مستندسازی و یکی از مدرس‌های منظم و با برنامه باناست. مهسا امام جمعه در حال حاضر دانشجوی دکترای شیمی توی دانشگاه تهرانه. اون توی مرکز کارآفرینی دانشگاه صنعتی شریف کار کرده بعد از اون شروع به تحقیق درباره محیط زیست می‌کنه. اون الان همزمان مسئول مستندسازی شتابدهنده بانا و عضو ستاد احیای دریاچه ارومیه‌ست. مهسا امام جمعه به واسطه تجربه زیادی که توی مسیر شغلی و تحصیلیش داشته، شروع به طراحی دوره‌های آموزشی و توانمندسازی شغلی کرده و دغدغه‌ش اینه که افراد رو توانمند کنه.

حسین مجیدی
حسین مجیدی
مدرس و فعال در حوزه فروش و بازاريابي به سبک MLM

حسین مجیدی یکی از مدرس‌های جوان و پرانرژی باناست. حسین مجیدی دانشجوی کارشناسی رشته مدیریت کسب‌وکار از دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکزه. حسین مجیدی زمان زیادی رو به مطالعه اختصاص می‌ده به همین دلیل اطلاعات زیادی توی زمینه‌های محتلف داره. اون دغدغه کمک به جامعه رو داره و هر طور که بتونه به افراد جامعه کمک می‌کنه. حسین مجیدی الان توی تیم مارکتینگ شرکت سیناژن فعالیت می‌کنه و کنار همه کارها و درگیری‌هاش یک سخنران انگیزشی هم هست.

محمدرضا ارجمندخواه
محمدرضا ارجمندخواه
کارشناس سرمایه‌گذاری

محمدرضا ارجمندخواه کارشناس سرمایه‌گذاری و یکی از مدرسین باناست. محمدرضا ارجمندخواه فارغ‌التحصیل رشته مهندسی صنایع از دانشگاه خوارزمی هست. اون حین تحصیلش به مباحث مالی و بورس خیلی علاقمند می‌شه و شروع به مطالعه و ارتقای دانش خودش توی این زمینه می‌کنه. محمدرضا ارجمندخواه همزمان با پروژه‌هایی که انجام می‌داده توی بازار بورس هم به صورت پاره وقت کار می‌کرده. اون الان داره افراد رو با فرصت سرمایه گذاری توی بورس آشنا و اون‌ها رو راهنمایی می‌کنه.

مرتضی تسخیری
مرتضی تسخیری
هم‌بنیانگذار کاست

مرتضی تسخیری هم‌بنیانگذار شتابدهنده شفق و یکی از مدرس‌های باناست. اون کارشناسی ارشدش رو توی مدیریت بازرگانی از دانشگاه تهران گرفته و از هم‌بنیان‌گذاران استارتاپ کاست پروژه بوده. مرتضی تسخیری توی  مسیری که طی کرده مهارت‌های خیلی  زیادی از جمله خلاقیت، حل مسئله و تفکر طراحی بدست آورده و به خاطر  شیوه خاصی که مباحث رو تدریس میکنه، شما آخر کارگاه متوجه نمی‌شین چطور این حجم زیاد از اطلاعات به شما منتقل شده. اون علاوه بر کارآفرینی کار مشاوره هم انجام می‌ده و سعی می‌کنه مهارت‌هایی که در طول زندگیش یاد گرفته رو به دیگران انتقال بده.

رضا لنگرودی
رضا لنگرودی
هم‌بنیانگذار سلام سینما

رضا لنگرودی هم‌بنیانگذار سلام سینما و یکی از مدرسین باناست. رضا لنگرودی تجربه کار کردن توی استارتاپ‌های زیادی رو داره به این معنی که توی تیم‌های زیادی فعالیت کرده. اون توی این مدت به خوبی با اصول تیم‌سازی و رهبری در تیم‌ها آشنا شده. رضا لنگرودی تصمیم گرفته تا تجربیاتش رو در زمینه تیم‌سازی توی کارگاهش با عنوان «تیم‌سازی و مهارت کار تیمی» جمع‌آوری کنه و به دیگران انتقال بده.