تلنت‌های دوره اول

هومن تعبدی
تلنت دوره اول

هومن از بچه‌­های پرتلاش تیم تپسیه و همیشه تا جایی که می‌تونه وقت و انرژی می‌ذاره که کار خوب انجام بشه. از ویژگی­‌های شخصیتیش می‌شه به برونگرا و منظم بودن اشاره کرد. حسی که زیاد توی هومن دیده می‌شه شوخ­‌طبعیه و سعی می‌کنه فضای اطرافش رو شاد و سرحال نگه داره. از علاقه‌مندی‌­هاش میشه به بازی به‌خصوص بیلیارد، موسیقی و فیلم اشاره کرد.

سارا سوریان
تلنت دوره اول

سارا ذهن طراح و خلاقی داره و خیلی کم پیش میاد کیفیت کار رو فدای زمان بکنه. او همیشه سعی می‌کنه کاری که بهش سپرده شده رو با استاندارد­های بالا انجام بده.

توجه به جزئیات کار از نکات بارز کار ساراست و توصیه می‌شه همیشه نتیجه­‌ی کارها یه بار به دست سارا بررسی بشه. از علایق سارا میشه به طراحی و کارهای گرافیکی اشاره کرد که کار حرفه‌ایش هم هست و برای رسیدن بهش کم تلاش نکرده. اون همیشه برای ادامه‌ی مسیر ایده­‌های نویی داره.

نازنین سلیمانیان
نازنین سلیمانیان
تلنت دوره اول

اگه می‌خواید یه کار جدید رو شروع کنین، نازنین بهترین گزینه برای همراهی و استارت زدن اون کاره.

یکی از ویژگی­‌های بارز نازنین، روابط عمومی و توانایی ارتباط گرفتنه که باعث میشه بتونه فضای کاری خودش رو منسجم‌تر کنه. انگیزه بالا و سخت‌کوشی دو تا از خصوصیات کاری نازنین هستن و او همیشه برای کارهای جدید آماده‌­ست. نازنین به دلیل مهارت کار تیمی و تیم­‌پذیریش همیشه در خدمت تیمه. او از هیجان توی کار استقبال و برای حل چالش­‌های پیش‌رو تلاش زیادی می‌کنه. خلاصه، نازنین کسیه که می‌تونید روش حساب کنید.

مونا دانش
تلنت دوره اول

مونا یکی از تلنت‌های باناست که به همراه سایر هم‌تیمی‌هایش بر روی پروژه‌ی پارسا پلیمر کار می‌کنه. از ویژگی‌های بارز مونا می­‌توان به جدیت در کار و علاقه به یادگیری اشاره کرد.

مونا از هر اطلاعاتی برای پیدا کردن راه خودش در زندگی استفاده می‌کنه و کار تیمی رو دوست داره. او همیشه سعی می‌کنه کارش رو با دقت و کیفیت بالا تحویل بده.

سمانه مرادی کیان
تلنت دوره اول

سمانه یکی از تلنت‌های پروژه‌ی پارسا پلیمر باناست. از ویژگی‌های بازر سمانه می‌توان به ارتباط موثر او با دیگران و روحیه‌ی یادگیرنده‌اش اشاره کرد.

سمانه دختر بسیار آرامی است که به خوبی با دیگران وارد بحث شده و شما را به چالش می‌کشد. او همیشه چهره خندانی دارد و در مورد موضوعات مورد علاقه‌اش با شور و هیجان زیادی صحبت می‌کند.

مینا اصغرزاده
تلنت دوره اول

مینا یکی از تلنت‌های پروژه‌ی پارسا پلیمر است. در برخورد با مینا باید مدتی منتظر بمونید که به اصطلاح یخش آب شود تا دوستی و تعهدش به شما اثبات شود. مینا بسیار پرانرژی و فعال است و مطمئن باشید از پس کارهایی که به او می­‌سپارید به خوبی برمی‌­آید.

مینا با همه بسیار دوستانه برخورد می‌کند و جز معدود کسانی است که محبت خود به افراد را می‌تواند به خوبی ابراز کند. او ارتباط برقرار کردن با دیگران را دوست دارد و جز افراد همیشه خندان باناست.

سیاوش تونی
تلنت دوره اول

سیاوش یکی از بچه‌­های آروم و با استعداد تیم تپ­سیه. اون میتونه برای سرچ کردن چیزی که می‌خواد ساعت‌­ها بدون ارتباط با بقیه کار کنه.

فعالیت­‌های سیاوش تو زندگی زیاده و همین باعث می­شه همیشه سرش شلوغ باشه ولی با بالا بردن بازده و کیفیت، کارها رو مدیریت می‌کنه. از علایق سیاوش میشه به فوتبال و تعصبش روی منچستر یونایتد اشاره کرد.

حامد نمازی
تلنت دوره اول

حامد یکی از تلنت‌های اولین دوره‌ی شتابدهی بانا بود که به همراه سایر هم‌تیمی‌هایش بر روی پروژه‌ی پارسا پلیمر کار می‌کرد.

حس انسان دوستی در حامد پررنگ است و نشانه‌های این حس را در علاقه‌ی حامد در کمک به دیگران می‌توانید مشاهده کنید.

در مدت زمان همکاری با حامد حتما متوجه ۲ ویژگی او خواهید شد: انجام کارها با طمأنینه و علاقه‌مندی به یادگیری. حامد در کارهایش منظم و خلاق عمل می‌کند و بسیار مسئولیت پذیر است.

آیدا تاج‌الدین
تلنت دوره اول

آیدا یکی از تلنت­‌های تیم تپسیه. از ویژگی­‌های بارز آیدا میشه به تفکر انتقادی و حل مسئله اشاره کرد.

توی جلسات گروهی همیشه نقاط چالشی رو مطرح میکنه و بقیه رو درگیر مسئله میکنه. آیدا اراده‌­ی قوی­‌ای داره و برای اهدافش دست از تلاش برنمی­‌داره.

الناز سوهانی
الناز سوهانی
تلنت دوره اول

الناز یکی از تلنت‌های سیکل فعلی شتابدهنده باناست که نقش موثری در پروژه علی‌بابا داره.

از خصایص بارزش میشه به نکته‌سنجی، خوش‌قولی و ارتباط موثر با هم‌تیمی‌هاش اشاره کرد. در جلسات تیمی هم همیشه خیلی دقیق و ریزبینانه به مسئله نگاه میکنه.

الناز علاقه زیادی به ستاره‌شناسی داره و از این طریق به آرامش درونی رسیده. همینطور خیلی دوست داره تا مهم‌ترین خصوصیت‌های شخصیتیشو بشناسه.

محمدرضا مقدسیان
محمدرضا مقدسیان
تلنت دوره اول

محمدرضا یکی از تلنت‌های سیکل فعلی شتابدهنده باناست که نقش موثری در پروژه علی‌بابا داره.

از خصایص بارزش میشه به توانایی مذاکره، کنترل عالی استرس و ارتباط موثر با هم‌تیمی‌هاش اشاره کرد.

محمدرضا فردی بذله‌گو و شوخ طبعه و به انجام کارهای اجرایی علاقه داره. اگر کاری را ازش بخواین، هیچوقت ازش پاسخ منفی نمی‌شنوید.

همایون ارجمدی
همایون ارجمندی
تلنت دوره اول

همایون یکی از تلنت‌های سیکل فعلی شتابدهنده باناست که نقش موثری در پروژه علی‌بابا داره.

از خصایص بارزش میشه به خجالتی بودن، نکته‌سنجی و روحیه جستجوگری اشاره کرد.

همایون علاقه وافری به حوزه‌ی گردشگری داره و تو همین رشته هم تحصیل می‌کنه و مهم‌ترین مهارتش گوش‌دادن فعاله.