تلنت‌های آغازین

زهرا شاهسون
تلنت های فارغ التحصیل

زهرا یکی از تلنت‌های فعال پروژه ناحیه نوآوری بود که الان فارغ‌التحصیل شده است. زهرا خلاقیت بالا، همکاری و توانایی یادگیری بالایش را در این پروژه نشان داد.

یکی از ویژگی‌های جالب زهرا این است که تمرکز بالایی دارد و می تواند کارهایش را با سرعت بالایی انجام دهد. علاوه بر این، همیشه سعی می‌کند تا فراتر از مسئولیت‌های خودش عمل کند و بالاتر از حد انتظار ظاهر شود.

زهرا قهرمانی
تلنت های فارغ التحصیل

زهرا یکی از تلنت‌های پروژه ناحیه نوآوری بود که با وجود سن پایین‌تر نسبت به بقیه و دیرتر ملحق شدن‌اش به تیم، توانست با ذوق هنری، علاقه برای انجام کارهای جدید و خوش‌رویی‌اش جای خود را به خوبی در تیم پیدا کند.

 زهرا بسیار انتقادپذیر است و همیشه سعی دارد تا کارش را بهبود ببخشد. او از انجام کارهای جدید ابایی ندارد و همیشه آماده یادگیری است.

دلارام رنجبر
تلنت های فارغ التحصیل

دلارام یکی از تلنت‌های فارغ‌التحصیل باناست که در پروژه ناحیه نوآوری نقش مهمی داشت. از خصوصیات بارز دلارام می‌توان به دقت نظر، نظم و شجاعت مواجهه با چالش‌ها اشاره کرد.

دلارام به یادگیری بسیار علاقه دارد و همیشه به دنبال فرصت‌های جدید است. ممکن است در نگاه اول او خجالتی به نظرتان بیاید، اما بعد از کمی صحبت کردن با او متوجه خوش‌برخوردی‌اش می شوید. علاوه بر این، دلارام مهارت گوش دادن فعال را دارد و سعی می کند از هر شخصی چیزی بیاموزد.

ایمان یالویی
ایمان یالویی
تلنت های فارغ التحصیل

ایمان یکی از پرتلاش‌ترین تلنت‌های بانا بود که در پروژه ناحیه نوآوری فعالیت داشت. کمک کردن‌های دائمی به بقیه و حتی خارج از پروژه‌ی خودش، یکی از ویژگی‌های بسیار خوب ایمان است.

ایمان اطلاعات عمومی بسیار بالایی دارد و از صحبت با افراد مختلف لذت می‌برد. او همیشه سعی می‌کند کارش را به بهترین وجه انجام دهد، حتی اگر به معنای ماندن بعد از وقت اداری و بیشتر کار کردن باشد.

ایمان عباسی
تلنت های فارغ التحصیل

ایمان یکی از تلنت‌های فارغ‌التحصیل پروژه رویدادهاست که بسیار به کارهای گرافیکی و فلسفه علاقه داره.

وقتی دارین با ایمان کار می‌کنید، می‌تونید خیلی راحت باهاش ارتباط برقرار کنید و ایشون هم کاملا به حرفای شما گوش میده و با سعی می‌کنه حرفاتون رو باخلاقیت خودشون یکی کنه و در نهایت یه طرحی که به سلیقه شما بخوره تحویل بده.  علاوه بر طراحی، ایمان در پروژه بسیار همراهه و همیشه کمک می‌کنه تا موانع کار برداشته بشه و سرعت انجام کار بیشتر بشه.

معین ابوالحسنی
تلنت های فارغ التحصیل

معین از تلنت‌های پروژه Skoltech بود. آرامش، خلاقیت و دقت نظر از ویژگی‌هایی بود که معین رو به یک عضو جدایی‌ناپذیر گروه تبدیل کرده بود.

معین بسیار مسئولیت‌پذیره و همیشه کارشو با کیفیت بالا تحویل میده. او توی کارش هنرمندانه و دقیق عمل می‌کنه و بسیار به ایده دادن علاقه داره. او دوست داره همیشه بالاتر از حد انتظار ظاهر بشه.