همکاران سابق

صهبا رحیمی
صهبا رحیمی
مدیر عامل سابق
صهبا مدیرعامل شتابدهنده بانا بود. او آدم بسیار خوش‌قلب و خوش‌برخوردیه که همیشه برای کمک کردن به بقیه آماده است. صهبا به ادبیات خیلی علاقه داره و در مورد هر موضوعی حداقل 10 بیت شعر حفظه. یکی از ویژگی‌های خیلی جالب صهبا اینه که می‌دونه در هر شرایطی و با هر کسی چطور باید برخورد کرد، طوری که بقیه در مورد ارتباطاتشون همیشه از او کمک می‌گیرند. صهبا بانا رو از ته دل مثل یک عضو خانواده‌اش دوست داره و طولانی‌ترین ساعات کاری رو نسبت به بقیه داره.
علیرضا محمودزاده
علیرضا محمودزاده
عضو سابق هیئت مدیره
علیرضا مدیر پروژه‌ی پروژه‌های انتفاع و رویدادهای باناست. از ویژگی‌های او می‌توان به نظم، هوش و آرامش اشاره کرد. علیرضا با وجود مشغله‌های فراوانش، همیشه فرصت کافی برای گوش دادن به همکارانش رو داره و  تجربه‌های قبلی و کارهای فعلیش، به او کمک کرده یک مدیر پروژه‌ی شش دنگ باشه. اگه به تیم علیرضا اضافه شدید، می‌تونید مطمئن باشید که وارد یک جمع دوستانه و صمیمی شدید که استانداردهای کاری بالایی داره و ساعات طولانی رو بی‌خستگی، مشغول به کاره.
آرزو نصیری
آرزو نصیری
مسئول توانمندسازی سابق

آرزو مسئول توانمندسازی باناست. او یکی از اولین مدیرپروژه‌های بانا بود که پروژه‌ی Skoltech رو به عهده داشت. جدیت، دقت و نظم سبک کاری آرزوئه. آرزو بسیار صبوره و مهارت گوش دادن بالایی داره. او با همه بسیار دوستانه برخورد می‌کنه و کسی هست که از معاشرت با اون لذت می‌برید. آرزو از یاد گرفتن و یاد دادن بسیار لذت می‌بره و احتمالا به همین دلیله که به عنوان مدیر توانمندسازی بسیار موفق عمل می‌کنه.

فرانک صولت
فرانک صولت
مدیر مارکتینگ سابق

فرانک مدیر مارکتینگ بانا بود و علاوه بر آن طراحی سایت پروژه‌ی کوآپ را نیز برعهده داشت. او در دوره‌ی قبل مدیر پروژه‌‌ی «پروژه علی‌بابا» بود. او فردی مسئولیت‌پذیر، منظم و پرتلاش است.

او در مورد موضوعات مختلفی اطلاعات دارد و در هر کاری که به او سپرده شود، بسیار فعال عمل می‌کند.

فرانک در ارتباط با دیگران بسیار خوش‌برخورد و انتقادپذیر بوده و در هنگام کار، بسیار جدی و گاهی سختگیر می‌شود!

Mohammadali-Babazadegan
محمدعلی بابازادگان
مدیر عملیات سابق

محمدعلی معاون شتابدهنده بانا بود که مهارت خاصی در به چالش کشیدن افراد داشت. او همیشه به قضایا از زاویه‌ای نگاه می کند که شما نگاه نکرده‌اید.

محمدعلی درباره‌ی موضوعات بسیاری اطلاعات دارد و معمولا در اخبار به‌روزترین است. تجربه‌های کاری مختلفش به او یاد داده چطور با هر شخص برخورد کند. او معمولا در ارتباطاتش به بقیه بسیار کمک می‌کند، البته به صورتی که خودشان متوجه نشوند.

الناز شاهمرادی
مدیر پروژه سابق

الناز مدیر پروژه‌ی پروژه‌ی «تحقيقات بازار روي تكنولوژي تبليغات در ايران» در شتابدهنده بانا بود.

او در دوره‌ی قبل مدیر پروژه در پروژه «پارسا پلیمر» بود و پیش از اون هم دستیار مدیر پروژه‌ی پروژه‌ی انتفاع دانشگاه بود.

الناز همیشه پر از انرژی مثبت است و با همه دوستانه رفتار می‌کند.

خوش‌بینی، آرامش و نظم از ویژگی‌های الناز هستند.

الناز بسیار به کار گروهی اهمیت می‌دهد و سعی می کند که علاوه بر این که همه اعضای تیمش کار را درست انجام می‌دهند، از کارشان هم لذت ببرند.

مرضیه رحیم‌زاده
مرضیه رحیم‌زاده
دستیار مدیر پروژه و کارشناس مارکتینگ سابق

مرضیه دستیار مدیر پروژه در پروژه «طرح‌نمای شناسایی و مستندسازی تجربیات بانوان الگو» در شتابدهنده بانا بود. او قبلاً یکی از کارشناسان مارکتینگ بانا بود. او فردی خلاق بوده و بیشتر عکس‌های خلاقانه و بامزه اینستاگرام و تلگرام بانا را گرفته است.

مرضیه در کشورهای مختلفی مثل روسیه و هند زندگی کرده و تجربیات جالبی دارد. او کمی خجالتی است، اما با این وجود همیشه پر از ایده است و سعی می‎کند در کارش تنوع ایجاد کند.

او مسئولیت‌پذیر است و کاری را که به او بسپارید، بادقت زیادی انجام خواهد داد.

علیرضا شاهی
مدیر پروژه سابق

علیرضا مدیر پروژه پروژه «طراحی دوره آموزشی برای مدیران عامل استارتاپ‌ها» در شتابدهنده بانا بود.

او در دوره قبل مدیر پروژه در پروژه «تپسی» بود. از طرفی تلنت فارغ‌التحصیل پروژه‌ی رویدادهاست. علیرضا بسیار شوخ است و همراهی او با تیم بسیار کار گروهی را لذت‌بخش می‌کرد.

احتمالا در همان برخورد اول متوجه تواضع و خوش‌برخوردی او می‌شوید. علیرضا فردی است که می‌توان به راحتی با او ارتباط گرفت. خونسردی و شوخ‌طبعی از ویژگی‌های برجسته علیرضاست که باعث می‌شود سختی‌ها و چالش‌های پروژه را با استرس کمتری پشت سر بگذارید.

نازنین سلیمانیان
نازنین سلیمانیان
مدیر پروژه سابق

نازنین، مدیر پروژه «طرح‌نمای شناسایی و مستندسازی تجربیات بانوان الگو» در شتابدهنده بانا بود.

او همچنین یکی از تلنت‌های اولین دوره‌ی شتابدهی بانا بود که به همراه سایر هم‌تیمی‌هایش بر روی پروژه‌ی «تپسی» کار می‌کرد.

یکی از ویژگی­‌های بارز نازنین، روابط عمومی و توانایی ارتباط گرفتن است که باعث منسجم شدن فضای کاری می‌شود. او فردی باانگیزه و سخت‌کوش و از چالش‌های پروژه استقبال می‌کند.

تارا امامی
مدیر مارکتینگ سابق

تارا مدیر سابق مارکتینگ و مدیر پروژه‌ی پروژه‌ی ناحیه نوآوری باناست. تارا همیشه پرانرژی و شاد به بانا می‌آمد و به قولی بمب انرژی در بانا بود. اگر در آن زمان به بانا می آمدید و دختری را می‌دیدید که هر روز یک رنگ روشن می‌پوشد و با همه صمیمی برخورد می‌کند، به احتمال زیاد او تارا بود.

تارا خیلی مطالعه می‌کرد و درباره‌ی مسائل مختلف اطلاعات زیادی داشت. او به همه چیز علاقه داشته و دوست داشت در کارش بهترین باشد. تارا از صحبت کردن و وقت گذراندن با افراد مختلف لذت می‌برد و ایده‌های خلاقانه را دوست داشت به‌طوری که اگر یک طوفان فکری به او می‌سپردید، با کمتر از 100 ایده برنمی‌گشتید. همچنین به عنوان یک مهندس، تارا از پیدا کردن راه‌حل‌های خلاقانه و اختراع چیزهای جدید سیر نمی‌شد.

فائزه دهبیدی‌پور
مسئول توانمندسازی سابق

فائزه، مسئول سابق توانمند‌سازی یا Improvment‌ بانا بود و شبکه قوی داشت. او با مدیریت زمان و روحیه‌ی ورزشکاری باعث طراحی منظم دوره‌های آموزشی و مشاوره‌ها می‌شد.

تخصص و تجربه‌ی او در بحث‌ کارآفرینی کمک می‌کرد تا مهارت‌های افراد به بهترین شکل تقویت شود. در عرصه ورزشی فعالیت‌هایش تنها فعالیت‌های فیزیکی نبوده بلکه اطلاعات بسیاری از ورزش‌های دیگر خصوصا والیبال داشتند.