همکاران فعلی

مونا ناصری
مونا ناصری
مدیر عامل

مونا مدیر عامل باناست. او در کارش بسیار دقیق و ریزبینه و بالاترین استانداردها رو در کل بانا داره. مونا همیشه کارش رو در اولویت قرار میده و مثل دکترها، همیشه on-callئه. او بسیار منظمه و توی ارتباطاتش هم بسیار موفقه. او آدم‌ها رو توی اولویت قرار میده و می‌تونه به سرعت نقاط قوت همه رو نام ببره. با وجود ارتباط دوستانه‌ای که مونا با همکارهاش داره، در کارش بسیار جدیه و سعی می‌کنه که شما رو هم با خودش بالا ببره.

مهسا امام‌جمعه
مسئول مستندسازی

مهسا مسئول مستندسازی و مسئول سابق ارزیابی پروژه‌های باناست. مهسا از اون افرادیه که با وجود این‌که به نظر نمیاد در کارش سختگیر باشه، نتیجه نهایی کارش همیشه عالیه. مهسا همیشه با لحن آرومی صحبت می‌کنه و رفتارش به‌طوری دوستانه است که موقع انتقاد کردن از کسی، امکان نداره اون شخص ناراحت بشه. او به محیط زیست اهمیت میده و اهل دوچرخه‌سواریه. مهسا همیشه برای کمک به بقیه آماده است و شخصیه که می‌تونید روش حساب کنید.

ساناز بلارک
دستیار اجرایی مدیرعامل

ساناز دستیار اجرایی مدیرعامل توی باناست. ساناز احتمالا پیگیرترین فرد باناست و میشه با خیال راحت کاری رو بهش سپرد. ساناز بسیار برون‌گراست و از ویژگی‌های بسیار خوبش اینه که به همه خیلی کمک می‌کنه. یکی از اولویت‌های زندگی ساناز، ارتباطاتش هستن و اگه دوست ساناز باشید، می‌تونید مطمئن باشید که هیچ‌وقت براتون کم نمی‌ذاره. ساناز توی کار خودش بسیار دقیق عمل می‌کنه و هیچ‌وقت زیر فشارهای کاری غر نمی‌زنه.

وحید مطیعیان
مسئول match-making شغلی

وحید مسئول match-making شغلی و مدیر پروژه‌ی کوآپ است. او مدیر پروژه‌ی پروژه‌ی کیمیا ۲ و هم‌چنین تلنت فارغ‌التحصیل پروژه رویدادها بوده است. او همیشه و در مواجهه با هر شرایطی آرامش و خونسردی خود را حفظ می‌کند و تاکنون عصبانی شدن ایشان مشاهده نشده است.

وحید فشارهای کاری را بسیار خوب مدیریت می‌کند و صبر بالایی در حل کردن مشکلات دارد. او همیشه آماده کمک کردن به دیگران است، ایده‌های خوبی مطرح می‌کند و سعی می کند تا کارش را با بالاترین استاندارد انجام دهد.

حامد نمازی
حامد نمازی
مسئول محتوای شبکه‌های اجتماعی

حامد، مسئول محتوای شبکه‌های اجتماعی باناست. حامد مدیر پروژه «بکسب‌وکارهای اجتماعی» بوده؛ همچنین او یکی از تلنت‌های اولین دوره‌ی شتابدهی بانا بود که به همراه سایر هم‌تیمی‌هایش بر روی پروژه‌ی پارسا پلیمر کار می‌کرد.

حس انسان دوستی در حامد پررنگ بوده و نشانه‌های آن در عملکردش به خوبی مشاهده می‌شود.

حامد کارهایش را با طمأنینه انجام داده و بسیار به یادگیری علاقه‌مند است. او همچنین در کارهایش منظم و خلاق عمل کرده و بسیار مسئولیت پذیر است.

محمدرضا ارجمندخواه
محمدرضا ارجمندخواه
مدیر پروژه

محمدرضا، مدیر پروژه «طراحی دوره برای مدیران رویداد» بود.

او فردی مسئولیت‌پذیر، انتقادپذیر و نتیجه‌گراست. اگر کاری را به او بسپارید می­‌توانید از انجام آن مطمئن باشید.

همچنین از چالش­‌ها و سختی­‌ها استقبال کرده و علاقمند به مباحث مالی و اقتصادی است.

در کار تیمی، فرد صبوری است و حداکثر تعامل را با دیگر اعضا دارد.

فرشته صابری
فرشته صابری
مسئول توانمندسازی و مدیر پروژه کوآپ

فرشته، مسئول توانمندسازی و مدیر پروژه کوآپ است. فرشته مدیر پروژه «طراحی دوره آموزشی مدیران شتابدهنده» بوده.

او فردی وقت شناس، دقیق و منظم بوده و از قدرت تمرکز بالایی برخوردار است.

فرشته معمولا به همه چیز خوب گوش داده و تجزیه و تحلیل می‌کند و بعد به طور منطقی تصمیم می‌گیرد.

از برقراری ارتباط با دیگران و شناخت تیپ شخصیتیشان خوشش می‌آید.

محمد آقاجان‌زاده
محمد آقاجان‌زاده
مدیر پروژه

محمد در حال طراحی دوره‌ای آموزشی برای بنیان‌گذاران استارت‌آپی است. محمد  دستیار مدیر پروژه در پروژه «طراحی دوره آموزشی برای مدیران عامل استارتاپ‌ها» بوده.

محمد خیلی آدم  پرانرژی و فعالی هست. او وقتی مسئولیت کاری رو قبول می‌کنه تا زمانیکه به بهترین شکل انجام نده، راضی نمی‌شه.

او همیشه دوست داره که به سایر اعضای تیم در انجام کارها کمک کنه.