همکاران فعلی

مونا ناصری
مونا ناصری
رئیس هیئت مدیره
مونا رئیس هیئت مدیره باناست. او در کارش بسیار دقیق و ریزبینه و بالاترین استانداردها رو در کل بانا داره. مونا همیشه کارش رو در اولویت قرار میده و مثل دکترها، همیشه on-callئه. او بسیار منظمه و توی ارتباطاتش هم بسیار موفقه. او آدم‌ها رو توی اولویت قرار میده و می‌تونه به سرعت نقاط قوت همه رو نام ببره. با وجود ارتباط دوستانه‌ای که مونا با همکارهاش داره، در کارش بسیار جدیه و سعی می‌کنه که شما رو هم با خودش بالا ببره.
صهبا رحیمی
صهبا رحیمی
مدیرعامل
صهبا مدیرعامل شتابدهنده باناست. او آدم بسیار خوش‌قلب و خوش‌برخوردیه که همیشه برای کمک کردن به بقیه آماده است. صهبا به ادبیات خیلی علاقه داره و در مورد هر موضوعی حداقل 10 بیت شعر حفظه. یکی از ویژگی‌های خیلی جالب صهبا اینه که می‌دونه در هر شرایطی و با هر کسی چطور باید برخورد کرد، طوری که بقیه در مورد ارتباطاتشون همیشه از او کمک می‌گیرند. صهبا بانا رو از ته دل مثل یک عضو خانواده‌اش دوست داره و طولانی‌ترین ساعات کاری رو نسبت به بقیه داره.
علیرضا محمودزاده
علیرضا محمودزاده
عضو هیئت مدیره
علیرضا مدیر پروژه‌ی پروژه‌های انتفاع و رویدادهای باناست. از ویژگی‌های او می‌توان به نظم، هوش و آرامش اشاره کرد. علیرضا با وجود مشغله‌های فراوانش، همیشه فرصت کافی برای گوش دادن به همکارانش رو داره و  تجربه‌های قبلی و کارهای فعلیش، به او کمک کرده یک مدیر پروژه‌ی شش دنگ باشه. اگه به تیم علیرضا اضافه شدید، می‌تونید مطمئن باشید که وارد یک جمع دوستانه و صمیمی شدید که استانداردهای کاری بالایی داره و ساعات طولانی رو بی‌خستگی، مشغول به کاره.
مهسا امام‌جمعه
مسئول مستندسازی

مهسا مسئول فعلی مستندسازی و مسئول سابق ارزیابی پروژه‌های باناست. مهسا از اون افرادیه که با وجود این‌ که به نظر نمیاد در کارش سختگیر باشه، نتیجه نهایی کارش همیشه عالیه. مهسا همیشه با لحن آرومی صحبت می‌کنه و رفتارش به‌طوری دوستانه است که موقع انتقاد کردن از کسی، امکان نداره اون شخص ناراحت بشه. او به محیط زیست اهمیت میده و اهل دوچرخه‌سواریه. مهسا همیشه برای کمک به بقیه آماده است و شخصیه که می‌تونید روش حساب کنید.

ساناز بلارک
مسئول دفتر

ساناز مسئول دفتر و مسئول امور مالی باناست. ساناز احتمالا پیگیرترین فرد باناست و میشه با خیال راحت کاری رو بهش سپرد.

ساناز بسیار برون‌گراست و از ویژگی‌های بسیار خوبش اینه که به همه خیلی کمک می‌کنه. یکی از اولویت‌های زندگی ساناز، ارتباطاتش هستن و اگه دوست ساناز باشید، می‌تونید مطمئن باشید که هیچ‌وقت براتون کم نمی‌ذاره. ساناز توی کار خودش بسیار دقیق عمل می‌کنه و هیچ‌وقت زیر فشارهای کاری غر نمی‌زنه.

آرزو نصیری
آرزو نصیری
مسئول توانمندسازی

آرزو مسئول توانمندسازی باناست. او یکی از اولین مدیرپروژه‌های بانا بود که پروژه‌ی Skoltech رو به عهده داشت. جدیت، دقت و نظم سبک کاری آرزوئه. آرزو بسیار صبوره و مهارت گوش دادن بالایی داره. او با همه بسیار دوستانه برخورد می‌کنه و کسی هست که از معاشرت با اون لذت می‌برید. آرزو از یاد گرفتن و یاد دادن بسیار لذت می‌بره و احتمالا به همین دلیله که به عنوان مدیر توانمندسازی بسیار موفق عمل می‌کنه.

فرانک صولت
فرانک صولت
مدیر مارکتینگ

فرانک مدیر مارکتینگ باناست و علاوه بر آن طراحی سایت پروژه‌ی کوآپ را نیز برعهده دارد. او در دوره‌ی قبل مدیر پروژه‌‌ی «پروژه علی‌بابا» بود. او فردی مسئولیت‌پذیر، منظم و پرتلاش است.

او در مورد موضوعات مختلفی اطلاعات دارد و در هر کاری که به او سپرده شود، بسیار فعال عمل می‌کند.

فرانک در ارتباط با دیگران بسیار خوش‌برخورد و انتقادپذیر بوده و در هنگام کار، بسیار جدی و گاهی سختگیر می‌شود!

Mohammadali-Babazadegan
محمدعلی بابازادگان
مدیر عملیات

محمدعلی معاون شتابدهنده بانا است که مهارت خاصی در به چالش کشیدن افراد دارد. او همیشه به قضایا از زاویه‌ای نگاه می کند که شما نگاه نکرده‌اید.

محمدعلی درباره‌ی موضوعات بسیاری اطلاعات دارد و معمولا در اخبار به‌روزترین است. تجربه‌های کاری مختلفش به او یاد داده چطور با هر شخص برخورد کند. او معمولا در ارتباطاتش به بقیه بسیار کمک می‌کند، البته به صورتی که خودشان متوجه نشوند.

وحید مطیعیان
مسئول match-making شغلی

وحید مسئول match-making شغلی و مدیر پروژه‌ی کوآپ است. او مدیر پروژه‌ی پروژه‌ی کیمیا ۲ و هم‌چنین تلنت فارغ‌التحصیل پروژه رویدادها بوده است. او همیشه و در مواجهه با هر شرایطی آرامش و خونسردی خود را حفظ می‌کند و تاکنون عصبانی شدن ایشان مشاهده نشده است.

وحید فشارهای کاری را بسیار خوب مدیریت می‌کند و صبر بالایی در حل کردن مشکلات دارد. او همیشه آماده کمک کردن به دیگران است، ایده‌های خوبی مطرح می‌کند و سعی می کند تا کارش را با بالاترین استاندارد انجام دهد.

الناز شاهمرادی
مدیر پروژه

الناز مدیر پروژه‌ی پروژه‌ی «تحقيقات بازار روي تكنولوژي تبليغات در ايران» در شتابدهنده باناست.

او در دوره‌ی قبل مدیر پروژه در پروژه «پارسا پلیمر» بود و پیش از اون هم دستیار مدیر پروژه‌ی پروژه‌ی انتفاع دانشگاه بود.

الناز همیشه پر از انرژی مثبت است و با همه دوستانه رفتار می‌کند.

خوش‌بینی، آرامش و نظم از ویژگی‌های الناز هستند.

الناز بسیار به کار گروهی اهمیت می‌دهد و سعی می کند که علاوه بر این که همه اعضای تیمش کار را درست انجام می‌دهند، از کارشان هم لذت ببرند.

مرضیه رحیم‌زاده
مرضیه رحیم‌زاده
دستیار مدیر پروژه

مرضیه همچنین دستیار مدیر پروژه در پروژه «طرح‌نمای شناسایی و مستندسازی تجربیات بانوان الگو» در شتابدهنده باناست. او قبلاً یکی از کارشناسان مارکتینگ بانا بود. او فردی خلاق بوده و بیشتر عکس‌های خلاقانه و بامزه اینستاگرام و تلگرام بانا را گرفته است.

مرضیه در کشورهای مختلفی مثل روسیه و هند زندگی کرده و تجربیات جالبی دارد. او کمی خجالتی است، اما با این وجود همیشه پر از ایده است و سعی می‎کند در کارش تنوع ایجاد کند.

او مسئولیت‌پذیر است و کاری را که به او بسپارید، بادقت زیادی انجام خواهد داد.

علیرضا شاهی
مدیر پروژه

علیرضا مدیر پروژه پروژه «طراحی دوره آموزشی برای مدیران عامل استارتاپ‌ها» در شتابدهنده باناست.

او در دوره قبل مدیر پروژه در پروژه «تپسی» بود. از طرفی تلنت فارغ‌التحصیل پروژه‌ی رویدادهاست. علیرضا بسیار شوخ است و همراهی او با تیم بسیار کار گروهی را لذت‌بخش می‌کند.

احتمالا در همان برخورد اول متوجه تواضع و خوش‌برخوردی او می‌شوید. علیرضا فردی است که می‌توان به راحتی با او ارتباط گرفت. خونسردی و شوخ‌طبعی از ویژگی‌های برجسته علیرضاست که باعث می‌شود سختی‌ها و چالش‌های پروژه را با استرس کمتری پشت سر بگذارید.

حامد نمازی
حامد نمازی
مدیر پروژه

حامد یکی از مدیران پروژه در شتابدهنده بانا که بر روی پروژه «بررسی استارتاپ‌های اجتماعی در دنیا و ارائه مدلی برای کار در ایران» کار می‌کند.

همچنین او یکی از تلنت‌های اولین دوره‌ی شتابدهی بانا بود که به همراه سایر هم‌تیمی‌هایش بر روی پروژه‌ی پارسا پلیمر کار می‌کرد.

حس انسان دوستی در حامد پررنگ بوده و نشانه‌های آن در عملکردش به خوبی مشاهده می‌شود.

حامد کارهایش را با طمأنینه انجام داده و بسیار به یادگیری علاقه‌مند است. او همچنین در کارهایش منظم و خلاق عمل کرده و بسیار مسئولیت پذیر است.

محمدرضا ارجمندخواه
محمدرضا ارجمندخواه
مدیر پروژه

محمدرضا، مدیر پروژه «طراحی دوره برای مدیران رویداد» است.

او فردی مسئولیت‌پذیر، انتقادپذیر و نتیجه‌گراست. اگر کاری را به او بسپارید می­‌توانید از انجام آن مطمئن باشید.

همچنین از چالش­‌ها و سختی­‌ها استقبال کرده و علاقمند به مباحث مالی و اقتصادی است.

در کار تیمی، فرد صبوری است و حداکثر تعامل را با دیگر اعضا دارد.

نازنین سلیمانیان
نازنین سلیمانیان
مدیر پروژه

نازنین، مدیر پروژه «طرح‌نمای شناسایی و مستندسازی تجربیات بانوان الگو» در شتابدهنده باناست.

او همچنین یکی از تلنت‌های اولین دوره‌ی شتابدهی بانا بود که به همراه سایر هم‌تیمی‌هایش بر روی پروژه‌ی «تپسی» کار می‌کرد.

یکی از ویژگی­‌های بارز نازنین، روابط عمومی و توانایی ارتباط گرفتن است که باعث منسجم شدن فضای کاری می‌شود. او فردی باانگیزه و سخت‌کوش و از چالش‌های پروژه استقبال می‌کند.

فرشته صابری
فرشته صابری
مدیر پروژه

فرشته، مدیر پروژه طراحی دوره آموزشی مدیران شتابدهنده در شتابدهنده باناست.

او فردی وقت شناس، دقیق و منظم بوده و از قدرت تمرکز بالایی برخوردار است.

فرشته معمولا به همه چیز خوب گوش داده و تجزیه و تحلیل می‌کند و بعد به طور منطقی تصمیم می‌گیرد.

از برقراری ارتباط با دیگران و شناخت تیپ شخصیتیشان خوشش می‌آید.

محمد آقاجان‌زاده
محمد آقاجان‌زاده
دستیار مدیر پروژه

محمد دستیار مدیر پروژه در پروژه «طراحی دوره آموزشی برای مدیران عامل استارتاپ‌ها» در شتابدهنده باناست.

محمد خیلی آدم  پرانرژی و فعالی هست. او وقتی مسئولیت کاری رو قبول می‌کند تا زمانیکه به بهترین شکل انجام ندهد، راضی نمی‌شود.

او همیشه دوست دارد که به سایر اعضای تیم در انجام کارها کمک کند.