اعضای تیم شتابدهنده

مونا ناصری
مونا ناصری
مدیر عامل

مونا مدیر عامل باناست. مونا کارهاش و کیفیت انجام دادن اون‌ها براش از اهمیت بالایی برخورداره و دقت، ریزبینی و نظمی که در انجام کارها داره باعث شده تا بالاترین استانداردهای کاری رو در کل بانا داشته باشه. مونا خیلی خوش برخورد و توانمند در ارتباطاته. همین ویژگی‌ها باعث شده تا شبکه‌ گسترده‌ای از دوست‌ها و همکارها همیشه در کنارش باشن. اون آدم‌ها رو در اولویت قرار می‌ده و می‌تونه به سرعت نقاط قوت همه رو نام ببره. با وجود ارتباط دوستانه‌ای که با همکارهاش داره، در کارش بسیار جدیه و ارزش زیادی برای رشد و پیشرفت همکارهاش قائله. مونا یه همکار، همراه و همدل واقعیه.

امیر افشار کرجی
امیر افشاری کرجی
طراح دوره‌های آموزشی

امیر طراح دوره‌های آموزشی توی باناست. امیر به کارهای هنری علاقه داره و تجربه‌ بازیگری و کارگردانی تئاتر رو هم داره. اون توی مهارت‌های ارتباطی خیلی توانمنده و به خوبی با اطرافیانش ارتباط می‌گیره، با صبر و دقت گوش می‌ده، فکر می‌کنه و یه پاسخ درست و سنجیده می‌ده. شما همیشه می‌تونین روی بازخوردهای خوب و سازنده‌ امیر حساب کنین چون نکات موثری رو با حفظ احترام، بیان می‌کنه. خلاصه که امیر جدا از سابقه‌ی فعالیت‌های هنری، تجربیات زیادی هم در طراحی و برگزاری دوره‌های آموزشی برای شرکت‌های مختلف مثل دیجی‌کالا و کافه‌بازار رو داره و می‌تونین مطمئن باشین که حضور توی دوره‌های امیر، یه تجربه متفاوت و منحصربه‌فرد رو براتون رقم می‌زنه.

مهسا امام‌جمعه
مهسا امام‌جمعه
مسئول مستندسازی

مهسا مسئول مستندسازی باناست. مهسا از اون افرادیه که با وجود این‌که به نظر نمیاد توی کارش سختگیر باشه ولی به خاطر دقت و نظمی که در انجام کارها داره نتیجه نهایی کارش عالیه. اون همیشه با لحن آرومی صحبت می‌کنه و رفتار دوستانه و صمیمیش باعث شده حتی موقع انتقاد کردن از کسی، اون فرد ناراحت نشه. اون به محیط‌زیست اهمیت می‌ده و اهل دوچرخه‌سواریه. مهسا  همیشه برای کمک به بقیه آماده است و شخصیه که می‌تونید روش حساب کنین.

ساناز بلارک
ساناز بلارک
کارشناس مالی و مدیر پروژه 

ساناز کارشناس مالی و مدیر پروژه باناست. اون کارها رو به دقت پیگیری می‌کنه و می‌شه با خیال راحت وظایف متعددی رو بهش سپرد. ساناز خیلی خوش‌برخورد و برون‌گراست و از ویژگی‌های بسیار خوبش اینه که به همه کمک می‌کنه. یکی از اولویت‌های زندگی ساناز، ارتباطاتش هستن و اگه دوست ساناز باشین، می‌تونین مطمئن باشین که هیچ‌وقت براتون کم نمی‌ذاره. ساناز توی کار خودش خیلی دقیق عمل می‌کنه و با تحمل فشارهای کاری، نقش مهمی در موفقیت‌های تیم داره.

یاسمن رسولی
یاسمن رسولی
مسئول دفتر

یاسمن مسئول دفتر باناست. اون خیلی مهربان و مسئولیت پذیره. کارهای مختلفی که بهش سپرده می‌شه رو با انرژی مثبت و اشتیاق زیاد پیگیری می‌کنه و به سرانجام می‌رسونه. حتی خارج از ساعت اداری یا در مواقع دورکاری، هر زمان که نیاز به کمک یاسمن داریم، همیشه در دسترس هست و خیلی سریع می‌شه باهاش ارتباط گرفت. یاسمن خیلی راحت سؤالاتش رو مطرح می‌کنه و به همین جهت از موضوعات مختلف آگاهی داره و حین کار تیمی، با یک ارتباط خوب و تعامل سازنده، کار رو پیش می‌بره.

محمد آقاجان‌زاده
سید محمد آقاجان‌زاده
مدیر پروژه

محمد یکی از مدیر پروژه‌های باناست. اون مدیر پروژه «طراحی دوره‌ آموزشی برای بنیان‌گذاران استارتاپی» بود. محمد فردی پرانرژی، فعال و متعهد به حساب میاد که همه می‌تونن برای انجام کارهای مختلف بهش تکیه کنن چون وقتی مسئولیت کاری رو قبول می‌کنه تا زمانی که اون رو به بهترین شکل انجام نده، راضی نمی‌شه. اون همیشه دوست داره به سایر اعضای تیم در انجام کارها کمک کنه و همین باعث شده یه هم‌تیمی ایده‌آل باشه. محمد دوست‌های زیادی داره و برنامه‌ی کوهنوردی جمعه‌ها صبح رو هرگز فراموش نمی‌کنه.

فاطمه محمدیان
فاطمه محمدیان
طراح گرافیک

فاطمه گرافیست باناست. اون دانشجوی رشته هنره و به عکاسی علاقه داره. خلاقیت، یکی از ویژگی‌های بارز فاطمه است اون همچنین استاد شکار لحظه‌هاست. فاطمه توی ارتباط با افراد، خیلی خوب گوش می‌ده و سعی می‌کنه با درک درست موضوع، یک راه حل خلاقانه ارائه کنه و همین ویژگی‌هان که باعث می‌شن تا نتیجه‌ی کارهای فاطمه همیشه باکیفیت و شگفت‌انگیز باشن. سنجیده صحبت کردن، استقلال و انتقاد پذیری، سه ویژگی بارز فاطمه هست که به سادگی توی رفتار اون قابل مشاهدست.