تمپلت کارگاه‌ها سایت

دوره‌های شتابدهی استعداد بانا به جوانان کمک می‌کند تا درک و شناخت مناسبی از استعدادها و توانمندی‌هایشان پیدا کرده، مسیر شغلی آینده‌ی خویش را ترسیم نمایند و مهارت‌های لازم برای حضوری موثر در بازار کار را فراگیرند. این خودشناسی، ترسیم نقشه‌راه شغلی و ارتقاء توانمندی‌ها، از طریق حضور در کارگاه‌های آموزشی مهارت‌های نرم، بازدید از نهادهای اکوسیستم کارآفرینی، بهره‌مندی از جلسات مشاوره و معرفی جوانان به مجموعه‌های اکوسیستم نوآوری برای کسب تجربه در فرصت‌های شغلی مختلف صورت می‌گیرد. مسیر دوره‌ها‌ی شتابدهی استعداد بانا با گِرد هم آمدن تعدادی جوان با انگیزه و مشتاق یادگیری آغاز شده، با همراهی تیم بانا و آموزش‌های تعاملی ادامه می‌باید و مقصد آن، حضور جوانان توانمند در فرصت‌های شغلی مختلف است تا ضمن یادگیری و کسب تجربه، به رشد سازمان نیز کمک کنند

عناوین کارگاه‌های آموزشی

بازدید از نهادهای اکوسیستم کارآفرینی

مجموعه فعالیت‌ها و خدمات شتابدهنده‌ی استعداد بانا، با محوریت مهارت‌های نرم بوده و در فرآیند دوره‌ی شتابدهی سعی می‌شود تا نسل جوان دانشجو بیش از پیش با فضای اکوسیستم کارآفرینی آشنا گردند. در دومین دوره‌ی شتابدهی، بازدید از مرکز پردازش دیجی‌کالا به عنوان بزرگترین مرکز پردازش خاورمیانه صورت گرفت و موجب آشنایی تلنت‌ها با قسمت‌های مختلف آن از قبیل بخش تولید محتوا، انبار، پشتیبانی و مرکز تماس گردید.

بازدید

مشاوره

جلسات مشاوره‌ی فردی و تیمی تدارک دیده شده برای تلنت‌های حاضر در دوره‌ی شتابدهی، به افراد کمک خواهد کرد تا با شناخت بهتر خود و توانمندی‌هایشان، مسیر شغلی صحیحی برای خود ترسیم نموده و به سمت اثرگذاری بیشتر و ارتقای شخصی حرکت کنند.

 

تناسب‌گزینی شغلی

بسیاری از سازمان‌ها تجربه‌ی همکاری با افرادی را دارند که از لحاظ فنی بسیار توانمند بوده ولی نحوه‌ی همکاری طرفین، موثر و سازنده نمی‌باشد. همین عدم رضایت و حس تعلق خاطر به یکدیگر باعث می‌شود تا طول دوران همکاری آن‌ها کاهش یابد. حلقه‌ی گمشده‌ی حضور موثر نیروی جدید در فضای کاری، مهارت‌های نرم است. حضور جوانان و افراد مختلف در کارگاه‌های آموزشی مهارت‌های نرم بانا موجب می‌گردد تا فرد نحوه‌ی صحیح برقراری ارتباط و بازخورد دادن را آموخته، ارتباط مناسبی بین ارزش‌های شخصی و سازمانی خود برقرار کرده و ضمن کسب تجربه و یادگیری از فضای کاری، به رشد سازمان نیز کمک نماید. در همین راستا شتابدهنده‌ی استعداد بانا در مسیر معرفی نیروی جوان با مهارت‌های نرم موثر به سازمان‌ها و استارتاپ‌های مختلف قدم برمیدارد و تاکنون جوانان مستعد بسیاری را در قالب فارغ‌التحصیلان دوره‌های شتابدهی استعداد، به درستی و با شناخت کامل، به موقعیت‌های شغلی متناسب با توانمندی‌هایشان معرفی نموده و مشغول به کار شده‌اند. این ویدئو بیانگر بخشی از تجربیات تلنت‌های شتابدهنده‌ی استعداد بانا از خدمت تناسب‌گزینی شغلی است و در صورت تمایل به جذب نیروی توانمند، می‌توانید از طریق این فرم با ما در ارتباط باشید.