تمپلت کارگاه‌ها سایت

برنامه‌ی شتابدهی تلنت بانا به جوانان کمک می‌کند مهارت‌های لازم برای حضوری موثر در بازار کار را فرا گیرند. این ارتقاء توانمندی، از طریق حضور در کارگاه‌های آموزشی مهارت‌های نرم، بازدید از نهادهای اکوسیستم کارآفرینی، بهره‌مندی از جلسات مشاوره و معرفی جوانان به مجموعه‌های اکوسیستم نوآوری برای کسب تجربه در فرصت‌های شغلی مختلف صورت می‌گیرد. مسیر دوره‌ی شتابدهی بانا با گِرد هم آمدن تعدادی جوان با انگیزه و مشتاق یادگیری آغاز شده، با همراهی تیم بانا و آموزش‌های تعاملی ادامه می‌باید و مقصد آن، حضور جوانان در فرصت‌های شغلی مختلف است تا ضمن یادگیری و کسب تجربه، به رشد سازمان نیز کمک کنند

عناوین کارگاه‌های آموزشی

بازدید از نهادهای اکوسیستم کارآفرینی

مجموعه فعالیت‌ها و خدمات شتابدهنده‌ی بانا، با محوریت مهارت‌های نرم بوده و در فرآیند دوره‌ی شتابدهی سعی می‌شود تا نسل جوان دانشجو بیش از پیش با فضای اکوسیستم کارآفرینی آشنا گردند. در دوره دوم شتابدهی، بازدید از مرکز پردازش دیجی‌کالا به عنوان بزرگترین مرکز پردازش خاورمیانه صورت گرفت و موجب آشنایی تلنت‌ها با قسمت‌های مختلف آن از قبیل بخش تولیدمحتوا، انبار، پشتیبانی و مرکز تماس گردید.

بازدید

تناسب‌گزینی شغلی

بسیاری از سازمان‌ها تجربه‌ی همکاری با افرادی را دارند که از لحاظ فنی بسیار توانمند بوده ولی نحوه‌ی همکاری طرفین، موثر و سازنده نمی‌باشد. همین عدم رضایت و حس تعلق خاطر به یکدیگر باعث می‌شود تا مدت دوران همکاری آن‌ها کاهش یابد. حلقه‌ی گمشده‌ی حضور موثر نیروی جدید در فضای کاری، مهارت‌های نرم است. حضور جوانان و افراد مختلف در کارگاه‌های آموزشی مهارت‌های نرم بانا موجب می‌گردد تا فرد نحوه‌ی صحیح برقراری ارتباط و بازخورد دادن را آموخته، ارتباط مناسبی بین ارزش‌های شخصی و سازمانی خود برقرار کند و ضمن کسب تجربه و یادگیری از فضای کاری، به رشد سازمان نیز کمک نماید. در همین راستا شتابدهنده‌ی بانا در مسیر معرفی نیروی جوان با مهارت‌های نرم موثر به سازمان‌ها و استارتاپ‌های مختلف قدم برمیدارد و تاکنون جوانان مستعد بسیاری را به درستی و با شناخت کامل، به موقعیت‌های شغلی متناسب با توانمندی‌هایشان معرفی نموده و مشغول به کار شده‌اند.

این ویدئو بیانگر بخشی از تجربیات تلنت‌های شتابدهنده‌ی بانا از خدمت تناسب‌گزینی شغلی است و در صورت تمایل به جذب نیروی توانمند، از طریق این فرم با ما در ارتباط باشید.

مشاوره

جلسات مشاوره‌ی فردی و تیمی تدارک دیده شده برای تلنت‌های حاضر در دوره‌ی شتابدهی به افراد کمک خواهد کرد تا با شناخت بهتر خودشان، مسیر کوتاه‌تری را به سمت تأثیرگذاری بیشتر و ارتقای شخصی طی کنند.