شروع مراسم نخستین تلنت دی شتابدهنده بانا

نخستین تلنت دی شتابدهنده بانا مورخ ۹۸.۰۵.۱۴ واقع در طبقه ۱۲ مجتمع فناوری دانشگاه الزهرا(س) برگزار گردید. این مراسم که حاصل همکاری کادر شتابدهنده بانا بود، تحت برنامه‌ریزی جناب آقای وحید مطیعیان -مسئول match-making شتابدهنده بانا- تحت عنوان نخستین تلنت دی شتابدهنده بانا برگزار شده و در آن جمعی از کارفرمایان از شرکت‌های بزرگ استارتاپی در اکوسیستم کارآفرینی ایران و تلنت‌های دوره‌های پیشین حضور یافتند.

در ابتدای مراسم، وحید مطیعیان ضمن خوش آمدگویی به شرکت‌کنندگان حاضر در مراسم، از تلاش‌های بخش match-making در جهت ایجاد بستر اشتغال‌زایی برای تلنت‌های این مجموعه خبر دادند و همچنین اطلاعاتی را درباره مقاله‌ای در لینکدین درباره مصاحبه با رهبران شرکت‌‌ها و سیر تکاملی رویکرد تلنت-محور و بهره‌گیری از این شبکه اجتماعی شغلی و سایر سامانه‌های رزومه ساز داخلی و خارجی در اختیار حضار قرار داند.

سپس سرکار خانم صهبا رحیمی -مدیرعامل شتابدهنده بانا- ضمن معرفی شتابدهنده بانا و بیان داستان شکل‌گیری آن، به معرفی خدمات ارائه شده در این شتابدهنده پرداختند.

پس از آن نیز سرکار خانم مونا ناصری -رئیس هیات مدیره شتابدهنده بانا- به معرفی تعدادی از تلنت‌های برتر این مجموعه که در حال حاضر درون شتابدهنده بانا و سایر شرکت‌های این اکوسیستم مشغول به کار شدند پرداختند.

سپس سرکار خانم نازنین سلیمانیان -مدیر پروژه زنان کارآفرین در شتابدهنده بانا- و تلنت دوره اول این شتابدهنده به بیان تجربیات خود در زمینه دوره شتابدهی و نحوه استخدام او پس از پایان دوره سخن گفت.

شبکه سازی در نخستین تلنت دی 

در پایان نیز ضمن پذیرایی از حاضران در مراسم، مدتی به شبکه سازی میان تلنت‌ها و کارفرمایان سپری شد و با گرفتن عکس یادگاری، این مراسم خاتمه یافت.

در این دوره شرکت‌کنندگان دوره‌ی مدیریت محصول بانا تیز به صورت رایگان حضور داشتند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .