۱۵

مرداد

۱۳۹۸

شروع مراسم نخستین تلنت دی شتابدهنده بانا

نخستین تلنت دی شتابدهنده بانا مورخ ۹۸.۰۵.۱۴ واقع در طبقه ۱۲ مجتمع فناوری دانشگاه الزهرا(س) برگزار گردید. این مراسم که حاصل همکاری کادر شتابدهنده بانا بود، تحت برنامه‌ریزی جناب آقای وحید مطیعیان -مسئول match-making شتابدهنده بانا- تحت عنوان نخستین تلنت دی شتابدهنده بانا برگزار شده و در آن جمعی از کارفرمایان از شرکت‌های بزرگ استارتاپی در اکوسیستم کارآفرینی ایران و تلنت‌های دوره‌های پیشین حضور یافتند.

نخستین تلنت_دی

در ابتدای مراسم، وحید مطیعیان ضمن خوش آمدگویی به شرکت‌کنندگان حاضر در مراسم، از تلاش‌های بخش match-making در جهت ایجاد بستر اشتغال‌زایی برای تلنت‌های این مجموعه خبر دادند و همچنین اطلاعاتی را درباره مقاله‌ای در لینکدین درباره مصاحبه با رهبران شرکت‌‌ها و سیر تکاملی رویکرد تلنت-محور و بهره‌گیری از این شبکه اجتماعی شغلی و سایر سامانه‌های رزومه ساز داخلی و خارجی در اختیار حضار قرار داند.

مراحل کار در بخش match-making

 

سپس سرکار خانم صهبا رحیمی -مدیرعامل شتابدهنده بانا- ضمن معرفی شتابدهنده بانا و بیان داستان شکل‌گیری آن، به معرفی خدمات ارائه شده در این شتابدهنده پرداختند.

سخنرانی صهبا رحیمی

پس از آن نیز سرکار خانم مونا ناصری -رئیس هیات مدیره شتابدهنده بانا- به معرفی تعدادی از تلنت‌های برتر این مجموعه که در حال حاضر درون شتابدهنده بانا و سایر شرکت‌های این اکوسیستم مشغول به کار شدند پرداختند.

سپس سرکار خانم نازنین سلیمانیان -مدیر پروژه زنان کارآفرین در شتابدهنده بانا- و تلنت دوره اول این شتابدهنده به بیان تجربیات خود در زمینه دوره شتابدهی و نحوه استخدام او پس از پایان دوره سخن گفت.

سخنرانی نازنین سلیمانیان

شبکه سازی در نخستین تلنت دی 

در پایان نیز ضمن پذیرایی از حاضران در مراسم، مدتی به شبکه سازی میان تلنت‌ها و کارفرمایان سپری شد و با گرفتن عکس یادگاری، این مراسم خاتمه یافت.

نخستین تلنت_دی

درباره faranaksolat

faranaksolat

فرانک صولت هستم، مدیر مارکتینگ شتابدهنده بانا و علاقه‌مند به حوزه مهارت‌های نرم، گیمیفیکیشن و مارکتینگمشاهده تمامی مطالب نوشته شده توسط faranaksolat

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *