آیا شما هم سوالی دارید؟

لطفا سؤالات زیر را بخوانید و اگر پاسخ سوال خود را پیدا نکردید، لطفا سوال خود را در فرم پایین صفحه مطرح کنید، ما در اسرع وقت به شما پاسخ خواهیم داد.

سوالات متداول کاربران

شتابدهنده استعداد بانا چیست؟

شتابدهنده استعداد بانا یک شرکت دانش‌بنیان در حوزه منابع انسانی است و در این زمینه خدمات و محصولات مختلفی ارائه می‌دهد. هدف شتابدهنده بانا این است که به افراد کمک کند در شغل خود موفق‌تر عمل کرده و برای این هدف خدمات و محصولات مختلفی را ارائه می‌کند.

چه تفاوتی بین شتابدهنده‌های استارتاپی و شتابدهنده استعداد بانا وجود دارد؟

در شتابدهنده‌های استارتاپی، تمرکز بر ایده‌ی یک تیم، کمک به توسعه و رساندن آن به مرحله سرمایه‌گذاری است اما در شتابدهنده استعداد بانا، تمرکز بر عملکرد افراد و کمک به توسعه مهارت‌های مورد نیاز آن‌ها برای رسیدن به مرحله‌ی ایفای نقش مناسب در اکوسیستم کارآفرینی است.

چه نوع خدماتی در شتابدهنده استعداد بانا ارائه می‌شود؟
  • دوره‌های آموزشی-تجربی مدیریت محصول
  • کارگاه‌های ارتباطات و مهارت‌های تیمی برای سازمانها
  • برگزاری رویدادهای تیم‌سازی و شبکه‌سازی در اکوسیستم کارآفرینی 
  • کشف مسیر شغلی؛ بانا تلنت
چگونه می‌توانم در برنامه‌ها و دوره‌های بانا شرکت کنم؟

دوره‌ها و برنامه‌های پیش‌رو و در حال برگزاری بانا، از طریق وب‌سایت و شبکه‌های اجتماعی بانا اطلاع‌رسانی می‌شود. 

همچنین برای برگزاری کارگاه‌های ارتباطات و مهارت‌های تیمی برای سازمانها، می‌توانید با ما در تماس بوده تا پس از برگزاری جلسه رایگان مشاوره، کارگاه متناسب با نیاز سازمانتان طراحی و اجرا شود.

مزایای شرکت در دوره‌ها و کارگاه‌های شتابدهنده استعداد بانا چیست؟

دوره‌های آموزشی-تجربی بانا، با بهره‌گیری از تخصص مدرسین و منتورهای با تجربه و جوان، فرصت‌های شبکه‌سازی و دسترسی به منابع مفید به شما کمک می‌کند تا با آموزش در حوزه‌ی کاری خود، به سرعت پیشرفت کرده و به تخصص بالایی دست پیدا کنید.

همچنین به کمک کارگاه‌های ارتباطات و مهارت‌های تیمی بانا، می‌توانید به چالش‌های منابع انسانی سازمانتان به صورت علمی و در عین حال جذاب پاسخ دهید.

چگونه شتابدهنده استعداد بانا می‌تواند به پیشرفت شغلی من کمک کند؟

شتابدهنده استعداد بانا با فراهم کردن آموزش‌ها و ارتباط با متخصصین برجسته در زمینه‌ی شغلیتان، به شما کمک می‌کند تا مهارت‌ها و توانمندی‌های خود را به حداکثر برسانید و در مسیر شغلی خود پیشرفت کنید.

آیا امکان دسترسی به منابع آموزشی پس از اتمام دوره‌ها وجود دارد؟

بله، پس از اتمام دوره‌ها، شرکت‌کنندگان به منابع آموزشی و محتواهای مرتبط دسترسی خواهند داشت.

آیا شتابدهنده استعداد بانا برای افراد بدون تجربه کاری نیز مناسب است؟

بله، اگر در شروع مسیر شغلی خود هستید و نمی‌دانید چه شغلی برای شما مناسب است، با بانا تلنت می‌توانید کشف کنید بهترین شغل برای شما چیست.

همچنین شتابدهنده استعداد بانا برای افراد بدون تجربه کاری نیز با ارائه آموزش‌های تخصصی و فرصت‌های شبکه‌سازی مناسب است تا به آنها کمک کند در حوزه‌ی مورد نظر خود پیشرفت کرده و مهارت‌های لازم را بیاموزند.

اگر سوالی دارید اینجا از ما بپرسید: