کارگاه «بازآفرینی نقشه راه شغلی»

ظرفیت کارگاه

20 نفر

سابقه برگزاری

748 نفر_ساعت

مدت زمان

12 ساعت

معرفی کارگاه

بسیاری از ما تصوری هرچند مبهم، از شغل و زندگی رویایی خود در ذهن داریم؛ اما معمولا دلایلی سراغ داریم که سبب می‌شوند حتی به آن تصویر رویایی، نزدیک هم نشویم. گاه رضایت چندانی از وضع کار و زندگی خود نداریم و شنیدن گزاره‌هایی از جنس «قانون جذب»، «رموز موفقیت»، «خوشبختی در ۲۴ساعت» و این‌دست عبارت‌ها هم بیشتر کلافه‌مان می‌کند.

واقعیت این است که شغل‌های رویایی بیش از آنکه پیدا شوند، «خلق» می‌شوند؛ بنابراین با جست‌وجوهای مرسوم به دست نمی‌آیند. « مدل کسب‌وکار فردی» ابزاری تصویری، نوآورانه و قدرتمند است که به افراد کمک می‌کند تا واقعیتِ خود را بهتر بشناسند و کارهایی را که «می‌خواهند و می‌توانند انجام دهند» بازبینی کنند. با انجام دقیق و صادقانه‌ی تمرین‌های این دوره، می‌توان به طراحی بهتری برای ساختنِ یک زندگی رضایت‌بخش، امیدوار شد. ایده‌‌ی محوری، انتقال تمرکز از «مهارت‌ها» به «ارزش‌آفرینی» است. این کارگاه، برپایه‌ی آموزه‌های ارزشمند کتاب «Business Model You» و تجربه‌های عملی مربی کارگاه در این‌باره، تدوین شده است.

 

 

سرفصل کارگاه

 

تفکر مبتنی بر مدل کسب‌وکار سازمانی و فردی

تابلوی طراحی مدل کسب‌وکار سازمانی و فردی

شناخت مهارت‌ها، توانمندی‌ها و ویژگی‌های شخصیتی

شناخت مقصود مسیر شغلی

بازآفرینی مدل کسب‌وکار فردی

اقدام عملی برای ارزش‌گذاری و به کارگیری مدل کسب‌وکار فردی

 

 

 

تصاویر کارگاه

کارگاه بارآفرینی 3

 

کارگاه بارآفرینی 2

سعید شاوردیتحلیل‌گر کسب‌وکار شرکت ستونسعید شاوردی تحلیل‌گر کسب‌وکار شرکت ستون و یکی از مدرس‌های نوآور باناست. سعید شاوردی فارغ‌التحصیل مدیریت کسب‌وکار از دانشگاه تهرانه. اون قبل از ورود به اکوسیستم کارآفرینی به عنوان متخصص فناوری اطلاعات توی شرکت‌های مختلفی کار کرده. اون با یادگرفتن تجارت الکترونیک تونست وارد اکوسیستم کارآفرینی بشه. توی دیجی‌کالا به عنوان متخصص توسعه کسب‌وکار و مسئول مرکز نوآوری اون جا فعالیت کرده. اون تا الان مهارت‌هایی مثل منتورینگ، حل مسئله، رهبری و نوآوری رو به خوبی یاد گرفته. سعید الان داره به افراد مختلف از طریق منتورینگ و مشاوره دادن کمک می‌کنه تا مسیر شغلی خودشون رو طراحی کنن.
نظر شرکت‌کنندها