کارگاه «چگونه بولت ژورنال خودمان را بسازیم؟»

ظرفیت کارگاه

20 نفر

سابقه برگزاری

42 نفر_ساعت

مدت زمان

2 ساعت

معرفی کارگاه

خیلی از ماها دوست داریم تمام برنامه‌هایی که در طول روز داریم را به طور کامل و منظم انجام دهیم ولی بیشتر زمان‌ها یا فراموش شدند یا اینکه به علت اولویت کمتری که در طول روز داشتند انجام نشدند. به همین خاطر شاید نوشتن برنامه‌ها و کارهایی که دوست داریم در طول روز، هفته، ماه و یا فصل انجام دهیم بهترین گزینه باشد و خلاقانه‌ترین شیوه آن بولت ژورنال هست. در واقع بولت ژورنال وسیله برای برنامه‌‎ریزی آسان و مدیریت زمان و برنامه‌‌های شخصی و زندگی همه ماست که می‌توانیم خودمان به سادگی طراحی و اجرایش کنیم.

اطلاعاتی که در این کارگاه ارائه خواهد شد براساس یادگیری‌ها و آموزش‌های ارائه شده در سایت Bulletjournal و کتاب Bullet Journal for Beginners  و همچنین تجارب شخصی است.

 

 

 

سرفصل کارگاه

 

 

معرفی بولت ژورنال و خالق آن

چرایی استفاده از بولت ژورنال

وسایل مورد نیاز جهت طراحی و آماده سازی بولت ژورنال

اجرا و طراحی یک نمونه بولت ژورنال

معرفی سایت‌ها و لینک‌های مفید جهت اجرا

 

 

 

 

 

تصاویر کارگاه

کارگاه بولت ژورنال 2

مهسا امام‌جمعهطراح دوره‌های توانمندسازی شغلیمهسا امام جمعه مسئول مستندسازی و یکی از مدرس‌های منظم و با برنامه باناست. مهسا امام جمعه در حال حاضر دانشجوی دکترای شیمی توی دانشگاه تهرانه. اون توی مرکز کارآفرینی دانشگاه صنعتی شریف کار کرده بعد از اون شروع به تحقیق درباره محیط زیست می‌کنه. اون الان همزمان مسئول مستندسازی شتابدهنده بانا و عضو ستاد احیای دریاچه ارومیه‌ست. مهسا امام جمعه به واسطه تجربه زیادی که توی مسیر شغلی و تحصیلیش داشته، شروع به طراحی دوره‌های آموزشی و توانمندسازی شغلی کرده و دغدغه‌ش اینه که افراد رو توانمند کنه.
نظر شرکت‌کنندها