کارگاه «خودآگاهی و اعتماد به نفس»
20 تیر ماه 97
مدرس: هادی راسخ

این کارگاه که در سرفصل «مهارت‌های فردی» تعریف می‌شود، با هدف شناختن خصوصیات خود و داشتن اعتماد به نفس برای ابراز توانایی‌ها برگزار می‌گردد. در این کارگاه افراد از طریق آشنا شدن با قابلیت‌های خود این اعتماد را کسب می‌کنند تا در موقعیت‌های مختلف خود را ابراز کنند.

در تاریخ 11 مرداد 97 کارگاه «اعتماد به نفس و خودآگاهی» با تدریس جناب آقای هادی راسخ برگزار گردید. در این کارگاه کتاب «شش ستون عزت نفس» معرفی شد و طبق این کتاب شش شرط لازم برای داشتن اعتماد به نفس بیان و تشریح گردید.

بیشتر ...
کارگاه «مدل کسب‌وکار فردی شما»
5 و 6 اردیبهشت 98
مدرس: سعید شاوردی

بسیاری از ما تصوری هرچند مبهم، از شغل و زندگی رویایی خود در ذهن داریم؛ اما معمولا دلایلی سراغ داریم که سبب می‌شوند حتی به آن تصویر رویایی، نزدیک هم نشویم. گاه رضایت چندانی از وضع کار و زندگی خود نداریم و شنیدن گزاره‌هایی از جنس «قانون جذب»، «رموز موفقیت»، «خوشبختی در 24ساعت» و این‌دست عبارت‌ها هم بیشتر کلافه‌مان می‌کند.

واقعیت این است که شغل‌های رویایی بیش از آنکه پیدا شوند، «خلق» می‌شوند؛ بنابراین با جست‌وجوهای مرسوم به دست نمی‌آیند. « مدل کسب‌وکار فردی» ابزاری تصویری، نوآورانه و قدرتمند است که به افراد کمک می‌کند تا واقعیتِ[...] بیشتر ...