کارگاه «آموختنی‌های بانا، جعبه ابزار بانا»
مدرس: مونا ناصری
هدف از این کارگاه آشنا شدن با ابزارهای مختلف برای بهبود کیفیت روابط کاری و تیمی می‌باشد. این کارگاه در زیرمجموعه‌ی سرفصل «آموختنی‌های بانا» تعریف می‌شود. در تاریخ 15 شهریور 97 کارگاه «جعبه ابزار بانا» با تدریس سرکار خانم مونا ناصری برگزار گردید. در این کارگاه که دومین مجموعه از کارگاه‌های جعبه ابزار بانا بود به آموزش ترلو (نرم افزاری برای مدیریت پروژه) پرداخته شد و شرکت‌کنندگان به صورت عملی، راهکارهای استفاده از این نرم‌افزار را فراگرفتند. بیشتر ...
کارگاه بولت ژورنال
کارگاه «آشنایی با بولت ژورنال»
مدرس: مهسا امام‌جمعه

خیلی از ماها دوست داریم تمام برنامه‌هایی که در طول روز داریم را به طور کامل و منظم انجام دهیم ولی بیشتر زمان‌ها یا فراموش شدند یا اینکه به علت اولویت کمتری که در طول روز داشتند انجام نشدند. به همین خاطر شاید نوشتن برنامه‌ها و کارهایی که دوست داریم در طول روز، هفته، ماه و یا فصل انجام دهیم بهترین گزینه باشد و خلاقانه‌ترین شیوه آن بولت ژورنال هست. در واقع بولت ژورنال وسیله برای برنامه‎ریزی آسان و مدیریت زمان و برنامه‌‌های شخصی و زندگی همه ماست که می‌توانیم خودمان به سادگی طراحی و اجرایش کنیم.

اطلاعاتی که در این[...] بیشتر ...

کارگاه «چگونه در محیط کار حرفه‌ای رفتار کنیم؟»
مدرس: مهسا امام‌جمعه

برای بسیاری از ما پیش آمده که یک موقعیت شغلی مناسب و یا حتی کارآموزی را به علت یک اشتباه ناچیز در مصاحبه از دست داده باشیم. و یا حتی با یک مصاحبه‌ی به نسبت موفق، نتوانسته‌ایم سوالات مهمی که در سرنوشت کاری ما موثر بوده را مطرح نماییم و در موقعیت شغلی خود پایدار بمانیم. همچنین بسیاری از ما رفتار حرفه‌ای در بدو ورود به محیط کاری جدید را به درستی نمی‌دانیم. پس چه بهتر است قبل از اینکه یک موقعیت مناسب شغلی و یا حتی همکاری کوتاه مدت را از دست دهیم، با قوانین اولیه آن آشنا شویم. مطالب ذکر شده در این کارگاه با توجه مقاله مرتبط، مصاحبه‌های کاری که صورت گرفته و بخشی به صورت تجربی و عملی جمع‌آوری و ارائه شده است.

بیشتر ...