حضور شتابدهنده بانا در نمایشگاه اینوتکس 2019

همه ساله نمایشگاه بین‌المللی نوآوری و فناوری (INOTEX)، میزبان استارتاپ‌ها و شرکت‌های فناور از کشورهای مختلف است. این نمایشگاه در طول هفت دوره گذشته خود، میزبان بیش از ۱۰۰۰ شرکت از ۲۵ کشور مختلف بوده و در کشورمان، از ارزش و جایگاه ویژه‌ای برخوردار است.

در این نمایشگاه، اهداف مختلفی مانند تبادل فناوری میان شرکت‌های خصوصی، مشارکت در پروژه‌های تحقیق‌و‌توسعه، سرمایه‌گذاری‌های مشترک و … دنبال می‌شود.

معرفی هشتمین دوره نمایشگاه اینوتکس

هشتمین دوره این نمایشگاه (INOTEX 2019) از روز یکشنبه مورخ ۱۹ خرداد لغایت چهارشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۸، در فضای وسیعی به مساحت ۹۰۰۰ مترمربع در محل نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار گردید. با توجه به حضور شتابدهنده‌ها و شرکت‌های مختلف فعال در اکوسیستم کارآفرینی ایران از جمله شتابدهنده بانا در نمایشگاه اینوتکس‌، فرصتی بی‌نظیر جهت معرفی خدمات این سازمان‌ها به افراد و دیگر شرکت‌ها مهیا شد.

حضور شتابدهنده بانا در نمایشگاه اینوتکس با فرصت‌های بسیاری همراه بود. در طول این نمایشگاه با بیش از ۵۰ شرکت از جمله مرکز نو‌آوری سامسونگ امیرکبیر، بانک رفاه، پادکست ۱۰ صبح، ویداپ و … در زمینه همکاری‌های آینده صحبت شد.

فعالیت‌های بانا در نمایشگاه اینوتکس 2019

شتابدهنده بانا با طراحی بازی سرگرم‌کننده تحت عنوان #چالش، بر مبنای بازی‌گونگی (Gamification) از طریق ارائه بوک‌ مارک و همچنین مشاوره با افراد بین ۱۸ تا ۳۰ سال در زمینه مهارت‌های نرم و راه‌های ورود به بازار کار در غرفه شتابدهنده بانا در نمایشگاه اینوتکس واقع در سالن ۴۰A، غرفه ۳۱۷، توانست اطلاعات مفیدی را به افراد جویای راه موفقیت نشان دهد.

اولین روز

روز نخست نمایشگاه اینوتکس 2019 با سخنرانی چند دقیقه‌ای خانم مونا ناصری -رئیس هیات مدیره شتابدهنده بانا- با موضوع «استارتاپ‌ها شکست می‌خورند ولی نمی‌میرند» و معرفی کوتاهی از خدمات شتابدهنده بانا همراه بود.

دومین روز

در روز دوم از نمایشگاه، مهمانان ویژه‌ای از جمله دکتر رحیم سرهنگی -مدیرکل دفتر توسعه کارآفرینی و بهره‌وری نیروی کار وزارت کار- و جمعی از دانش‌جویان دانشگاه‌های برتر کشور در غرفه شتابدهده بانا حضور داشتند.

سومین روز حضور شتابدهنده بانا در نمایشگاه اینوتکس 2019

روز سوم، یکی از روزهای حساس و سرنوشت‌ساز برای شتابدهنده بانا در طول نمایشگاه محسوب می‌شد، در این روز، مهمانان گرانقدری همچون آقای رجبعلی خسروآبادی -شهردار محترم منطقه ۵ تهران-، دکتر عادل مهری -مدیرکل سازمان دانش‌پژوهان و تشکل‌های خانواده شهدا و ایثارگران-، حجت الاسلام محمد قمی -رئیس سازمان تبلیغات اسلامی- و جمعی از مسئولین محترم در غرفه شتابدهنده بانا حضور یافتند. در پایان این روز نیز خانم مونا ناصری، مجری پنلی در زمینه چالش‌های زنان در حوزه استارتاپی بودند.

روز پایانی

روز پایانی نمایشگاه نیز حضور پر رنگ دانش‌آموزان و دانش‌جویان از شهرهای دور و نزدیک به نمایشگاه  اینوتکس 2019 مشهود بود و در مجموع، این نمایشگاه مورد استقبال بازدیدکنندگان قرار گرفت.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .