شتابدهنده استعداد بانا، بانی تغییرات مثبت

درباره ما: این تصویر نمایش دهنده اعضای تیم بانا هستند.
درباره ما: این تصویر نمایش دهنده اعضای تیم بانا هستند.

داستان بانا

شتابدهنده استعداد بانا یک شرکت دانش‌بنیان در حوزه منابع انسانی است که از آبان ماه سال ۱۳۹۶ فعالیت خود را آغاز کرده است و در حال حاضر به عنوان یکی از نهادهای مصمم برای آموزش و توسعه نیروهای جوان کشور برای ورود به اکوسیستم کارآفرینی، در حال فعالیت است. هدف شتابدهنده بانا این است که به افراد کمک کند در شغل خود موفق‌تر عمل کنند و برای این هدف خدمات و محصولات مختلفی را ارائه می‌کند:
 • دوره‌های آموزشی-تجربی مدیریت محصول
 • کارگاه‌های ارتباطات و مهارت‌های تیمی برای سازمانها
 • برگزاری رویدادهای تیم‌سازی و شبکه‌سازی در اکوسیستم کارآفرینی 
 • کشف مسیر شغلی؛ بانا تلنت

ارزش‌های محوری بانا

 • توسعه فردی خود و دیگران برای‌مان مهم است.
 • لذت بردن از کار برای‌مان یک اصل است.
 • منافع همه‌ی ذینفعان را در نظر می‌گیریم.
 • هر کاری را تا خلق یک نتیجه‌ی ملموس و باکیفیت پی می‌گیریم.
 • ماجراجو و خلاقیم و از مواجهه با ابهام و تغییر استقبال می‌کنیم.
 • از همه‌ی منابع در دسترس، به‌طور بهینه بهره‌برداری می‌کنیم.
 • احساس و گفتار و رفتارمان، هم‌خوانی دارند.

بیانیه‌ی مأموریت بانا

ما بانایی ها، می‌خواهیم به مشتری‌های‌مان کمک کنیم استعدادهای خود را بهتر بشناسند و آن ها را شکوفا کنند تا مسیر تعالی ویژه ی خود را با شتاب و اثربخشیِ بیشتری طی کنند. مشتریان ما، فعالان زیست بوم نوآوری ایران و مشتاقانِ ورود به آن هستند: کارجویان و کارکنانِ دانشی، استارتآپ‌ها، کسب و کارهای خلاق و دانش بنیان و نهادهای پشتیبان کارآفرینی ما با ارائه ی خدمات «مشاوره و پیاده سازی» و «آموزش و توانمندسازی» در حوزه‌های کارآفرینی، مدیریت راهبردی، مدیریت سرمایه‌ی انسانی و تیم سازیِ استارت‌آپی، رسالت‌مان را عملی می‌کنیم.

برای ارائه‌ی بهترین خدمات، ما بر پایه‌ی سه شایستگی محوریِ خود، یعنی «نوآوری و تمرکز بر کیفیت» و «انطباق‌پذیری و چابکی» و «مهارت شبکه‌سازی» سه سرمایه‌ی ارزنده و یکتا خلق می‌کنیم :«اِشراف جامع و روزآمد بر زیست بوم نوآوری ایران» و «شبکه‌ای پویا از نخبگان این زیست بوم» و «محتوای یکتا و به‌روز». ما باور داریم که با شتاب‌دهی به رشد استعدادها، بیشترین ارزش ممکن در زیست بوم نوآوری ایران خلق می‌شود.

بیانیه‌ی چشم‌انداز بانا

هر عضو زیست بوم نوآوری ایران و هر فرد یا گروهی که مشتاق پیوستن به این جمع است، باید برای تحقق رویای خود، استعدادها و ظرفیت‌های خود را بشناسد و رشد و بهره‌گیری از آن ها شتاب ببخشد. می‌خواهیم این گروه برای پیمودن مسیر تعالی خود، در بین متخصصان این حوزه، به بانا اعتماد کنند. بانا، معتمدترین همراهِ مجرب و متخصص، برای شناخت و شتاب‌دهی استعداد‌های آن‌ها خواهد بود. معتقدیم که با پایمردی در اجرای مأموریت خود و باورمندی به ارزش‌های محوری‌مان، در چنین جایگاهی قرار خواهیم گرفت. نمودِ عینی ثمره‌ی تلاش بانایی‌ها، کارآفرینان و مدیران سرآمد پرشمار، در حوزه‌ی نوآوری کشور خواهند بود.

۱۷۰۰+مهارت‌آموز
۱۳۰+اساتید و مربیان
۸۰+شرکت‌های همکار
۴۵۰۰۰+نفر ساعت مهارت‌آموزی
این تصویر نمایش دهنده فعالیت‌های شتابدهنده استعداد بانا در ی 6 سال است. تصوایر منتخب از تیم بانا در این عکس قابل مشاهده است.