ثبت نام در دوره شتابدهی
برای ورود به دوره شتابدهی زمستان این فرم را تکمیل کنید. پس از بررسی فرم شما در صورت پذیرش برای تعیین زمان مصاحبه حضوری با شما تماس خواهیم گرفت.
شروع همکاری
اگر علاقه‌مند به همراهی شتابدهنده بانا در فرایند شتابدهی نیروهای کارآمد هستید و توانمندی و تجربه کار با نیروهای جوان و مستعد را دارید، به سوالات زیر پاسخ دهید.
درخواست نیروی توانا
فرصت‌های کاری متعددی وجود دارند که اگر افرادی متهعد، مسئولیت‌پذیر و مستعد برای حضور در این موقعیت‌ها معرفی گردند، شرکت‌های بزرگ و استارتاپ‌ها با نگاه سرمایه‌گذاری بر روی نیروی جوان، بستر لازم برای آموزش و رشد جوانان را فراهم آورده و در مسیر تعامل با چنین افرادی، از حضور یک هم‌تیمی خوب بهره برده و رشد می‌کنند. برنامه شتابدهی استعداد بانا، منجر به شکل‌گیری مجموعه‌ای از جوانان آموزش دیده در زمینه مهارت‌های نرم می‌گردد که می‌تواند دغدغه‌ بسیاری از سازمان‌ها در مسیر استخدام نیروی جدید را رفع گرداند.
ثبت‌نام کارگاه‌های آموزشی
اهمیت رشد و توسعه‌ی فردی بر کسی پوشیده نیست و می‌بایست با یادگیری مهارت‌های جدید و ارتقای سطح توانمندی‌های فعلی، فردایی موفق‌ برای خود رقم بزنیم. در همین راستا و با توجه به شرایط پیش آمده، حضور در وبینارهای آموزشی می‌تواند یکی از بهترین راهکارهای آشنایی با موضوعات جدید و افزایش سطح دانش فردی باشد.

معرفی بانا

بانا نتیجه تمام لحظاتی است که ما در کنار نسل جوان دانشجو بودیم. لحظه‌هایی که با امیدها، آرزوها، ترس‌ها و دغدغه‌هایشان دست‌وپنجه نرم می‌کردند و به دنبال فرصتی برای نشان دادن همه‌ی آنچه هستند، می‌خواهند و می‌توانند باشند به هر دری می‌زدند.

همان روزهایی که به همراهی‌ و شب‌هایی که به فکرکردن به دغدغه‌ها و راه‌حل‌هایش سپری می‌شد و رسیدیم به این روزها که همه تلاشمان، محقق شدن آرزوهای عزیزانمان در یک فرایند پرشتاب است. در این فرایند ما در کنارشان هستیم تا استعدادهایشان را باور کنند و در کنار تقویت مهارت‌هایشان به همه‌ی آنچه می‌توانند باشند اعتماد کنند.

همه‌ی کسانی‌که با بانا همراه می‌شوند در یک دوره شتابدهی سه ماهه،

با حضور در کارگاه‌های آموزشی، استفاده از جلسات مشاوره فردی و تیمی، دانسته‌هایشان را افزایش می‌دهند و با انجام یک پروژه واقعی می‌توانند یاد بگیرند، اشتباه کنند، تجربه کنند و از همه داشته‌هایشان برای رسیدن به یک موقعیت شغلی مناسب در اکوسیستم کارآفرینی سود ببرند .

و ما هم با دیدن موفقیت‌ و تاثیرگذاریشان در سازمان‌ها، به نتیجه دادن لحظه‌هایی که کنارشان بودیم دلخوش خواهیم بود.

بله؛ بانا نامه‌ی عاشقانه ما به همه‌ی کسانی است که به جوانان این مرزوبوم فرصت تجربه کردن و یادگرفتن می‌دهند. 

اهداف بانا

با وجود پیشرفت قابل توجه تکنولوژی و ماشینی شدن بسیاری از فعالیت های سازمان ها ، همچنان این نیروی انسانی است که در موفقیت و شکست هر تیم با هر کمیتی حرف اول را می زند. اینطور می‌توان گفت که نیروی انسانی یا همان کارکنان هر مجموعه قلب آن مجموعه هستند. با این وصف شتابدهنده بانا در پی ایجاد فضایی است تا قلب هر سازمان منظم و مطمئن تر بتپد و این امر مهم را از طریق طراحی برنامه ای در جهت افزایش مهارتهای افراد به منظور  ایجاد

توانمندی در هر فرد برای تعامل مناسب، موثر و هماهنگ با دیگران و شناسایی توانمندی های ذاتی افراد به روش های مختلف و در نهایت تلاش برای انتخاب افراد شایسته در جایگاه های مناسب شغلی دنبال می‌کند.

سوالات متداول

۱. شتابدهنده بانا چیست؟

یک برنامه شتابدهی است که در طول ۳ ماه به شناسایی توانمندی‌ها، ارزیابی مهارت‌ها و شتاب‌دادن به حضور افراد مستعد در سطوح مختلف اکوسیستم کارآفرینی کشور کمک می‌کند.

۲. چه فرقی بین شتابدهنده­‌های استارتاپی و شتابدهنده بانا وجود دارد؟

در شتابدهنده‌های استارتاپی، تمرکز بر ایده‌ی یک تیم و کمک به توسعه آن و رسیدن به مرحله سرمایه‌گذاری است. در شتابدهنده ما، تمرکز بر عملکرد افراد و کمک به توسعه مهارت‌های مورد نیاز آن‌ها برای رسیدن به مرحله‌ی ایفای نقش مناسب در اکوسیستم کارآفرینی است.

۳. فرآیند شتابدهی بانا چگونه است؟

شما می‌توانید از اینجا فرم ثبت نام را تکمیل کرده و منتظر تماس همکاران ما برای هماهنگی جلسه مصاحبه حضوری باشید. پس از مصاحبه، تعدادی از افراد انتخاب شده و وارد فرایند شتابدهی می‌شوند. در این فرایند شما دریک پروژه‌ی واقعی شروع به فعالیت خواهید کرد، آموزش‌های کارگاهی و مشاوره‌های فردی مناسب با نیازتان را دریافت می‌کنید و هم‌زمان با دریافت بازخوردهای منظم از تیم بانا مهارت‌های خود را محک می‌زنید و برای انجام کارهای موثر در شغل آینده‌ی خود تمرین عملی خواهید داشت.

۴. کارگاه‌های آموزشی فرایند شتابدهی بانا در چه زمینه‌هایی هستند؟

این کارگاه ها در شش گروه مهارت‌های ارتباطی، مهارت‌های راهبری،‌ خلاقیت، مهارت‌های فردی، اخلاق کاری و آموختنی‌های بانا هستند که هر گروه شامل زیرمجموعه‌های خاص خود می‌باشند.

۵. آیا امکان استفاده از کارگاه‌ها برای افرادی که وارد دوره شتابدهی بانا نشده‌اند وجود دارد؟

بله، تعدادی از کارگاه‎های آموزشی ما به صورت عمومی برگزار می‌شوند و شما می‌توانید با سرزدن به سایت و شبکه‌های اجتماعی ما از زمان برگزاری این کارگاه‌ها مطلع شده و در آن‌ها ثبت‌نام کنید. همچنین برخی از کارگاه‌ها به صورت وبینار خواهند بود و امکان حضور مجازی هم مسیر است.

۶. پروژه‌هایی که در طول فرآیندشتابدهی انجام خواهد شد چه موضوعاتی دارد؟

برای اطلاع از آخرین موضوعات پروژه با دفتر بانا تماس بگیرید.

۷. آیا برای ثبت نام محدودیت سنی و رشته تحصیلی وجود دارد؟

برنامه ما بیشترین تاثیرات مثبت را بر دانشجویان مقطع کارشناسی (حدود ۲۰ سال) از تمامی رشته‌های تحصیلی خواهد داشت و برای ارتقای مهارت‌های این گروه‌، خدمات مختلفی برنامه‌ریزی شده است. اگر دانشجوی مقطع ارشد یا دکتری هستید و سابقه‌ی کار پاره‌وقت یا تمام‌ وقت در اکوسیستم کارآفرینی کشور را نداشته‌اید، این دوره می‌تواند برای شما موثر و مفید باشد تا اولین تجربه‌ی فعالیت حرفه‌ای خود را در این اکوسیستم شکل بدهید.

۸. آیا حضور تمام‎‌وقت در مدت زمان شتابدهی الزامی است؟

حضور شما در این برنامه نیازمند تمرکز، پیگیری و اجرای منظم مرحله‌هاست. این فعالیت‌ها بین ۸۰ الی ۱۰۰ ساعت در ماه به صرف وقت حضوری در فضای استقرار شتابدهنده بانا نیاز دارد.

مونا ناصری
مونا ناصری
مدیر عامل

مونا مدیر عامل باناست. او در کارش بسیار دقیق و ریزبینه و بالاترین استانداردها رو در کل بانا داره. مونا همیشه کارش رو در اولویت قرار میده و مثل دکترها، همیشه on-callئه. او بسیار منظمه و توی ارتباطاتش هم بسیار موفقه. او آدم‌ها رو توی اولویت قرار میده و می‌تونه به سرعت نقاط قوت همه رو نام ببره. با وجود ارتباط دوستانه‌ای که مونا با همکارهاش داره، در کارش بسیار جدیه و سعی می‌کنه که شما رو هم با خودش بالا ببره.

مهسا امام‌جمعه
مسئول مستندسازی

مهسا مسئول مستندسازی و مسئول سابق ارزیابی پروژه‌های باناست. مهسا از اون افرادیه که با وجود این‌که به نظر نمیاد در کارش سختگیر باشه، نتیجه نهایی کارش همیشه عالیه. مهسا همیشه با لحن آرومی صحبت می‌کنه و رفتارش به‌طوری دوستانه است که موقع انتقاد کردن از کسی، امکان نداره اون شخص ناراحت بشه. او به محیط زیست اهمیت میده و اهل دوچرخه‌سواریه. مهسا همیشه برای کمک به بقیه آماده است و شخصیه که می‌تونید روش حساب کنید.

ساناز بلارک
دستیار اجرایی مدیرعامل

ساناز دستیار اجرایی مدیرعامل توی باناست. ساناز احتمالا پیگیرترین فرد باناست و میشه با خیال راحت کاری رو بهش سپرد. ساناز بسیار برون‌گراست و از ویژگی‌های بسیار خوبش اینه که به همه خیلی کمک می‌کنه. یکی از اولویت‌های زندگی ساناز، ارتباطاتش هستن و اگه دوست ساناز باشید، می‌تونید مطمئن باشید که هیچ‌وقت براتون کم نمی‌ذاره. ساناز توی کار خودش بسیار دقیق عمل می‌کنه و هیچ‌وقت زیر فشارهای کاری غر نمی‌زنه.

وحید مطیعیان
مسئول match-making شغلی

وحید مسئول match-making شغلی و مدیر پروژه‌ی کوآپ است. او مدیر پروژه‌ی پروژه‌ی کیمیا ۲ و هم‌چنین تلنت فارغ‌التحصیل پروژه رویدادها بوده است. او همیشه و در مواجهه با هر شرایطی آرامش و خونسردی خود را حفظ می‌کند و تاکنون عصبانی شدن ایشان مشاهده نشده است.

وحید فشارهای کاری را بسیار خوب مدیریت می‌کند و صبر بالایی در حل کردن مشکلات دارد. او همیشه آماده کمک کردن به دیگران است، ایده‌های خوبی مطرح می‌کند و سعی می کند تا کارش را با بالاترین استاندارد انجام دهد.

حامد نمازی
حامد نمازی
مسئول محتوای شبکه‌های اجتماعی

حامد، مسئول محتوای شبکه‌های اجتماعی باناست. حامد مدیر پروژه «بکسب‌وکارهای اجتماعی» بوده؛ همچنین او یکی از تلنت‌های اولین دوره‌ی شتابدهی بانا بود که به همراه سایر هم‌تیمی‌هایش بر روی پروژه‌ی پارسا پلیمر کار می‌کرد.

حس انسان دوستی در حامد پررنگ بوده و نشانه‌های آن در عملکردش به خوبی مشاهده می‌شود.

حامد کارهایش را با طمأنینه انجام داده و بسیار به یادگیری علاقه‌مند است. او همچنین در کارهایش منظم و خلاق عمل کرده و بسیار مسئولیت پذیر است.

محمدرضا ارجمندخواه
محمدرضا ارجمندخواه
مدیر پروژه

محمدرضا، مدیر پروژه «طراحی دوره برای مدیران رویداد» بود.

او فردی مسئولیت‌پذیر، انتقادپذیر و نتیجه‌گراست. اگر کاری را به او بسپارید می­‌توانید از انجام آن مطمئن باشید.

همچنین از چالش­‌ها و سختی­‌ها استقبال کرده و علاقمند به مباحث مالی و اقتصادی است.

در کار تیمی، فرد صبوری است و حداکثر تعامل را با دیگر اعضا دارد.

فرشته صابری
فرشته صابری
مسئول توانمندسازی و مدیر پروژه کوآپ

فرشته، مسئول توانمندسازی و مدیر پروژه کوآپ است. فرشته مدیر پروژه «طراحی دوره آموزشی مدیران شتابدهنده» بوده.

او فردی وقت شناس، دقیق و منظم بوده و از قدرت تمرکز بالایی برخوردار است.

فرشته معمولا به همه چیز خوب گوش داده و تجزیه و تحلیل می‌کند و بعد به طور منطقی تصمیم می‌گیرد.

از برقراری ارتباط با دیگران و شناخت تیپ شخصیتیشان خوشش می‌آید.

محمد آقاجان‌زاده
محمد آقاجان‌زاده
مدیر پروژه

محمد در حال طراحی دوره‌ای آموزشی برای بنیان‌گذاران استارت‌آپی است. محمد  دستیار مدیر پروژه در پروژه «طراحی دوره آموزشی برای مدیران عامل استارتاپ‌ها» بوده.

محمد خیلی آدم  پرانرژی و فعالی هست. او وقتی مسئولیت کاری رو قبول می‌کنه تا زمانیکه به بهترین شکل انجام نده، راضی نمی‌شه.

او همیشه دوست داره که به سایر اعضای تیم در انجام کارها کمک کنه.

کارگاه «ارتباط موثر»
مدرس: امیر افشار کرجی

بیشتر ما تصور می‌کنیم ارتباط یک استعداد ذاتی در زمینه صحبت‌کردن و گوش‌دادن به دیگران است. استعدادی که قابل یادگیری یا بهبود نیست اما واقعیت این است که ارتباط برقرار کردن برای اینکه بتواند موثر واقع شود باید با تلاش، تمرین حساب شده و یادگیری توانایی درک سایرین رشد ‌یابد. این کارگاه اطلاعات شرکت‌کنندگان در مورد ارتباط را فراخوانی و بازآگاهی می‌کند و به آن‌ها کمک می‌کند تا با تقسیم فرایند ارتباط به اجزاء کوچک‌تر این فرایند را بهتر بشناسند. همچنین کمک می‌کند تا شرکت‌کنندگان بدانند که چگونه با آگاهی به متغییرهای این فرایند و نحوه تغییر و کنترل آنها[...] بیشتر ...

کارگاه «چگونه بچه های بدی نباشیم»
مدرس: رضا شایسته پور

احتمالا توی صحبت با بعضی‌ها حس کردیم که آدم‌های خوبی نیستن، می‌خوان سر بقیه کلاه بذارن، نمیشه به حرف‌هاشون اعتماد کرد، احتمالا هر قیمتی که برای جنسی که می‌فروشن پیشنهاد بدن به نظر ما منطقی نیست و کلا آدم‌های درست و درمونی نیستن. منطقا امیدواریم توی معامله یا مذاکره، طرف مقابلمون از این قماش نباشه. اما اگر بود چی کار می‌تونیم بکنیم؟ کلا بیخیال اون قضیه بشیم؟ اصلا یه سوال دیگه. آیا دیگران در مورد ما همچین حسی دارن؟ آیا خود ما مصداق اون آدم بده نیستیم؟! شاید هستیم و خودمون خبر نداریم، شاید واقعا بد نیستیم ولی جوری برخورد[...] بیشتر ...

کارگاه «آشنایی با فرهنگ فیدبک»
مدرس: امیر افشار کرجی

فیدبک عامل مهم در شناخت فردی است، شناخت آن بخشی از اعمال، افکار و احساسات که بدون آینه دیگری شاید اصلا قابل کشف و درک نباشد. ما در این کارگاه سعی داریم با شناخت چرایی و لزوم فرهنگ و فرایند فیدبک بستری در جهت استفاده روزمره از این عامل مهم در ارتباطاتمان ایجاد کنیم.

بیشتر ...
کارگاه «شبکه‌سازی»
مدرس: احسان عظیم‌زاده

چگونه روابطی پایدار و دوطرفه داشته باشیم .توجه به شبکه سازی و استفاده درست از تعاملات بین فردی خیلی وقت‌ها می‌تواند سرعت ما را در رسیدن به اهدافمان را بیشتر کند. یادمان باشد؛ شبکه‌سازیِ درست امری است قاعده‌مند و نباید آن را با "شبکه بازی" اشتباه بگیریم. حتما در اطراف خود افراد توانمندی را می‌شناسید که از پیدا کردن شغل مناسب عاجزند در حالی که چندین موقعیت شغلی وجود دارد. یا تیم باتجربه‌ای که محصول تجاری خوبی هم دارد را دیده‌اید که در پیدا کردن یک سرمایه‌گذار موفق نبوده است در حالیکه می‌دانیم سرمایه‌گذاران بسیاری مشتاق همکاری هستند. حلقه مفقوده مثال های فوق شاید شبکه سازی باشد. ما[...] بیشتر ...

کارگاه «مذاکره با رویکرد نفوذ و ترغیب»
مدرس: آرش صادقیان حقیقی

ارتباطات عاری از خشونت، ترس و توهین مهم‌ترین نیاز جامعه ما جهت توسعه است. بزرگ‌ترین مشکل در تیم‌سازی نبود نگاه درست به رابطه‌ها و نحوه مذاکره است. معمولاً افراد با تکیه بر جایگاه شغلی و به کارگیری اهرم‌های قدرت یا سیاسی بازی تلاش می‌کنند تا دیگران را وادار به انجام کار کنند در صورتی که می‌توان با استفاده از ابزار درست مذاکره و نگاه درست به رابطه دیگران را با اشتیاق بدون وسوسه بلکه آگاهانه با خود همراه کرد. ترغیب و نفوذ شیوه‌ای در مذاکره و ارتباط است که هر رهبر، مدیر و هر فردی با هر موقعیت اجتماعی و شغلی[...] بیشتر ...

کارگاه «ارائه و پرزنت به کمک پاور پوینت»
مدرس: وحید مطیعیان
خمیازه‌های هر از چندگاه، سنگینی پلک‌ها و فکر کردن به هر موضوعی به غیر از مطلبی که ارائه می‌شود. این تجربه‌ای است که تقریباً اکثریت ما تجربه کرده‌ایم. کلاس‌ها، کنفرانس‌ها و ارائه‌هایی که خسته کننده بودند و نتوانستند ما را  طوری جذب کنند که پلک نزنیم، متمرکز روی موضوع باشیم و از بودنمان در آن زمان و مکان لذت ببریم. در این کارگاه اصول یک ارائه‌ی استاندارد و جذاب را با هم مرور می‌کنیم و با پاورپوینت تمرین می‌کنیم که چگونه با ایده‌های خلاقانه، اسلایدهای جذاب بسازیم. بیشتر ...
کارگاه «چگونه خودمان را در ده دقیقه معرفی کنیم»
مدرس: مونا ناصری

معرفی کردن خود به دیگران درست مانند پرده اول نمایش، سکانس های آغازین یک فیلم سینمایی اهمیت دارد. افراد معمولا در همان برخورد اول هرچند به نادرست، از شما و شخصیت شما برداشتی خواهند داشت که تغییر این نگرش به این آسانی‌ها نخواهد بود. با توجه به اهمیت این موضوع، ما در بانا کارگاه "چگونه خود را در 10 دقیقه معرفی کنیم؟" را با هدف تقویت «مهارت‌های ارتباطی» برگزار می‌کنیم. افراد در این کارگاه به شناخت بهتر خصوصیات خود و توانایی ابراز آن در زمان مشخص دست پیدا می‌کنند و کشف می‌کنند هر کسی فقط یک بار فرصت معرفی خودش را[...] بیشتر ...

توسعه فردی
توسعه فردی چیست؟
توسعه فردی و ده راه برای رسیدن به آن اگر شما رهبر یا مدیر یک شرکت هستید، حتماً تجربه کرده‌اید که انجام تمامی کارهای یک چک لیست، چقدر دشوار است. این مطلب حتی از کار کردن برای توسعه فردی نیز سخت‌تر می‌باشد. طبیعی است به علت مشغله‌های کاری و خانوادگی، توسعه فردی در پایین‌ترین اولویت‌ […]
قدرت شخصی چیست؟
قدرت شخصی و راه‌های دستیابی به آن
داشتن قدرت شخصی، این باور را در شما ایجاد می‌کند که می‌توانید موفق باشید. همچنین باعث می‌شود تا همکاران و ذینفعان کلیدی، شما را فردی دارای نفوذ، قدرت و اثرگذار بدانند. همچنین همواره به دنبال نظرخواهی و کمک گرفتن از شما باشند.
افتتاحیه سومین دوره شتابدهی در شتابدهنده بانا
افتتاحیه سومین دوره شتابدهی در شتابدهنده بانا پس از فراخوان سومین دوره شتابدهی، افتتاحیه این دوره در روز شنبه مورخ ۹۸/۱۲/۳ در مجتمع فناوری و نوآوری دانشگاه الزهرا برگزار شد که مدرسان دوره، شرکت‌های همکار، تلنت‌های دوره سوم و دوره‌های قبل حضور داشتند. شروع مراسم افتتاحیه دوره سوم شتابدهی پس از خوش‌آمد گویی مجری برنامه […]
poster ey kash
گزارش رویداد «ای‌کاش وقتی بیست ساله بودم می‌دانستم» ۱۸ دی ۹۸
این رویداد که برای هفتمین بار برگزار شد، این بار در مجتمع فناوری الزهرا میزبان شرکت کنندها بود. بخش اول رویداد توی بخش اول رویداد، آقای علیرضا جعفر، کارشناس پارک علم و فناوری شریف؛ از ای‌کاش‌های زندگی‌شون برای ما صحبت کردن و گفتن که ای‌کاش شخصی رو داشتن تا راهمایی‌شون می‌کرد و خیلی از این […]
گزارش رویداد «ای کاش وقتی بیست ساله بودم می‌دانستم» – ۱۱ دی ۹۸
  رویداد ای‌کاش وقتی بیست ساله بودم می‌دانستم در طبقه ۱۲ مجتمع فناوری الزهرا برگزار شد. مهمانان این رویداد خانم مونا ناصری مدیر عامل شتابدهنده بانا و آقای علیرضا جعفری هم‌بنیانگذار و مدیر مارکتینگ نواک بودند.   بخش اول رویداد بخش اول رویداد ای‌کاش با صحبت‌های خانم ناصری در مورد ۱۰ کاری که بیست ساله‌ها […]
گزارش مراسم یلدای مجتمع فناوری الزهرا
مراسم یلدا توسط کارمانا، رایان ونچرز و شتابدهنده بانا روز سه‌شنبه ۹۸/۱۰/۳ در طبقه ۱۲ ساختمان الزهرا و با حضور اعضای تیم‌ها و استارتاپ‌های مستقر در مجتمع برگزار گردید. بخش اول مراسم بخش اول مراسم فیلم کوتاهی از مجتمع بود و حال و هوای تیم‌های مستقر در طبقات ساختمان را نشان داد. بعد از فیلم […]
برگزاری رویداد «ای‌کاش وقتی بیست ساله بودم می‌دانستم» دانشگاه شیراز
دوره بیست سالکی افراد پر از چالش و سردرگمیه. این وسط کسایی هستن که موفق می‌شن راهشونو پیدا کنن. برای استفاده از تجربیات این افراد رویداد «ای‌کاش وقتی بیست ساله بودم می‌دانست» در تاریخ ۲۴ مهر ساعت ۱۴ تا ۱۶:۳۰ توی سالن دکتر مصطفوی دانشکده مدیریت دانشگاه علوم پزشکی شیراز برگزار شد. بخش اول رویداد […]
end
برگزاری رویداد «ای‌کاش وقتی بیست ساله بودم می‌دانستم» دانشگاه خواجه نصیر
با توجه به اهمیت دهه بیست سالگی در زندگی و تاثیر تصمیماتمون در این دوره، در روز ۲۹ مهر ساعت ۱۴ الی ۱۶:۳۰، سالن آمفی تئاتر دانشکده مهندسی مکانیک دانشگاه صنعتی خواجه‌نصیرالدین طوسی رویدادی تحت عنوان ای‌کاش برگزار کردیم. بخش اول رویداد برنامه با سخنرانی آقای اکبری از هم‌بنیانگذاران استارتاپ توان‌نیاز مستقر در مرکز رشد […]
بانیان اندیشه‌های نوآورانه آینده (شتابدهنده‌ بانا)

info@banaacc.ir

۰۲۱-۴۰۸۸۳۵۷۸

تهران- تقاطع خیابان ۱۶ آذر و بلوار کشاورز پلاک ۷۸- مجتمع فناوری دانشگاه الزهرا- طبقه ۱۱- واحد ۱۱۰۵

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .
Click to activate map