کمپ تابستانه تولید محتوا

کمپ تولید محتوا

کمپ تابستانه تولید محتوا و دیجیتال مارکتینگ

یک مسیر تازه همراه با ضمانت شغلی

هر کدوم از ما ممکنه در رشته‌ای تحصیل کرده باشیم که بازار کاری مناسبی نداشته باشه یا حتی الان مشغول به کاری باشیم که ازش لذت نمی‌بریم و نیاز داریم تا در حوزه‌ی دیگری فعالیت کنیم. به همین خاطر شتابدهنده بانا سراغ یکی از زمینه‌های کاری پرمخاطب و جذاب این روزهای بازار کار یعنی تولید و مدیریت محتوا رفته. جالبه بدونید که به صورت هفتگی حداقل 200 موقعیت شغلی مرتبط با این حوزه در سایت‌های کاریابی مختلف معرفی میشه و اگر آشنایی قابل قبولی با مهارت‌های این حوزه‌ی کاری داشته باشید، به راحتی میتونید شغل پیدا کنید. تحقیقات و بررسی‌های تیم بانا، باعث شکل‌گیری کمپ تابستانه تولید محتوا شد تا در قالب این دوره‌‌ی آموزشی، دانش و مهارت‌های تخصصی مورد نیاز برای پذیرش و قرارگیری در موقعیت کارشناس تولید محتوا را در اختیار شما بگذاریم. این روزها ورود به بازار کار و یافتن موقعیت شغلی مناسب دشوار است و ما تنها به آموزش اکتفا نمی‌کنیم و با حضور در کمپ تابستانه بانا، تیم ما پذیرش و حضور شما در یک موقعیت شغلی مرتبط با تولید و مدیریت محتوا را ظرف مدت 2 ماه از تاریخ اتمام دوره، ضمانت کرده و تا لحظه‌ی امضای قرارداد کاری همراه شماییم.

در این ویدئو تجربیات برخی از شرکت‌کنندگان دوره‌های شتابدهی بانا (تَلِنت) در مسیر ورود به بازار کار را مشاهده می‌کنید. پس اگر آماده‌ی شروع یک راه تازه هستید و آینده‌ی شغلی خودتون رو در حوزه‌ی تولید و مدیریت محتوا می‌بینید، به دورهمی ما در کمپ تابستانه تولید محتوا بپیوندید.

محتوای آموزشی تدارک دیده شده

برای کمپ تابستانه تولید محتوا، در مجموع 35 ساعت آموزش آنلاین در حوزه‌های مختلف برنامه‌ریزی شده که به شرح زیر است:

 • 12 ساعت آموزش مهارت‌های نرم (معرفی خود در 10 دقیقه، چگونه از پس مصاحبه شغلی بربیاییم؟، آشنایی با قراردادهای کاری و …)
 • 10 ساعت آموزش تولید و مدیریت محتوا (استراتژی محتوا، کپی رایتینگ، روایت‌گری و …)
 • 9 ساعت آموزش دیجیتال مارکتینگ (اصول بازاریابی و برندینگ، سئو، بازاریابی شبکات اجتماعی و …)
 • 4 ساعت آموزش طراحی گرافیک (فتوشاپ و …)

در برنامه‌ریزی‌های انجام شده، سعی کردیم با بهره‌گیری از دانش و تجربیات برترین اساتید این حوزه از قبیل جناب آقای سهیل اعرابی (مدیر پروژه‌های دیجیتال رنو فرانسه)، جناب آقای علیرضا اکرمی (مدیر و مشاور در حوزه کسب‌وکار)، جناب آقای میثم زرگرپور (هم بنیانگذار پادکست 10 صبح) و … هر آنچه که برای پیدا کردن یک شغل مناسب در زمینه‌ی تولید محتوا نیاز است را به شما بیاموزیم. این دوره از 13 شهریور ماه لغایت 10 مهر به صورت هفتگی و در روزهای پنج‌شنبه از ساعت 9 الی 18 برگزار می‌گردد.

کمتر از حقوق یک ماه شغل آینده‌ات رو برای این دوره هزینه کن!

برای ثبت‌نام و حضور در این دوره، دو مسیر پیش روی شماست.

 • ثبت‌نام مرحله اول

مرحله‌ی اول کمپ تابستانه مشتمل بر 14 ساعت آموزش مهارت‌های نرم و تولید و مدیریت محتوا است.

ضمانت شغلی

این مرحله فاقد ضمانت شغلی است و برای برخورداری از این خدمت می‌بایست تمامی 35 ساعت آموزش تولید محتوا در نظر گرفته شده را پشت‌سر بگذارید.

جایزه شایستگی

در میانه‌ی راه و همزمان با اتمام مرحله‌ی اول، در قالب انجام تمارین و مثال‌هایی واقعی مطالب آموزش داده شده به کار گرفته می‌شوند و در صورتی که خروجی این تمارین مورد تأئید اساتید دوره باشد، به هر شرکت‌کننده توانمند، 500 هزارتومان تخفیف برای ورود به مرحله‌ی دوم تعلق می‌گیرد.

 • ثبت‌نام یکجا (مرحله اول و دوم)

مرحله‌ی اول کمپ تابستانه مشتمل بر 14 ساعت آموزش مهارت‌های نرم و تولید و مدیریت محتوا است.

مرحله‌ی دوم شامل 21 ساعت آموزش در زمینه‌های مهارت‌های نرم، دیجیتال مارکتینگ و طراحی گرافیک است.

ضمانت شغلی

ثبت‌نام و گذراندن مرحله‌ی اول و دوم کمپ تابستانه، ضمانت شغلی را نیز به دنبال دارد و حضور شما در یک موقعیت شغلی مرتبط با تولید و مدیریت محتوا طی 2 ماه از تاریخ اتمام دوره تضمین می‌گردد.

جایزه شایستگی

در میانه‌ی راه و همزمان با اتمام مرحله‌ی اول، در قالب انجام تمارین و مثال‌هایی واقعی مطالب آموزش داده شده به کار گرفته می‌شوند و در صورتی که خروجی این تمارین مورد تأئید اساتید دوره باشد، به هر شرکت‌کننده توانمند کارت هدیه 500 هزارتومانی تعلق می‌گیرد.

همچنین شرکت‌کنندگانی که بتوانند ظرف مدت زمان 2 ماه از تاریخ اتمام کمپ تابستانه، بدون استفاده از فرصت‌های شغلی ارائه شده از جانب بانا مشغول به کار شوند، با ارائه‌ی قرارداد کاری نهایی خود به بانا مبلغ 1 میلیون تومان جایزه نقدی دریافت خواهند کرد.

خدمت بازگشت وجه

اگر طی مدت زمان 2 ماه از تاریخ اتمام مرحله‌ی دوم (پایان کمپ تابستانه تولید محتوا)، موفق به پذیرش در یک موقعیت شغلی و امضای قرارداد کاری نشدید، مبلغ 1 میلیون تومان به شما عودت داده خواهد شد.

کمپ تابستانه تولید محتوا

این دوره پیش‌نیازی نداشته و می‌توانید از همین حالا از طریق این لینک ثبت‌نام نمایید.

مقالات مرتبط

قدرت شخصی و راه‌های دستیابی به آن

داشتن قدرت شخصی، این باور را در شما ایجاد می‌کند که می‌توانید موفق باشید. همچنین باعث می‌شود تا همکاران و ذینفعان کلیدی، شما را فردی دارای نفوذ، قدرت و اثرگذار بدانند. همچنین همواره به دنبال نظرخواهی و کمک گرفتن از شما باشند.

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 1. سلام و خسته نباشید
  کمپ تابستانه حضوری خواهد بود یا غیرحضوری؟

 2. سلام و خسته نباشید
  کمپ تابستانه حضوری خواهد بود یا غیرحضوری؟

  1. سلام به شما دوست عزیز
   ببینید بعضی از کارگاه‌های ممکنه به درخواست مدرس ضبط بشه که فقط برای خودشون هست.
   در حال حاضر امکان ضبط کارگاه‌ها برای افراد میسر نیست.

 3. با سلام
  کلاس‌های آنلاین از طریق چه پلتفورمی برگزار میشوند؟