هومن تعبدی

هومن از بچه‌­های پرتلاش تیم تپسیه و همیشه تا جایی که می‌تونه وقت و انرژی می‌ذاره که کار خوب انجام بشه. از ویژگی­‌های شخصیتیش می‌شه به برونگرا و منظم بودن اشاره کرد. حسی که زیاد توی هومن دیده می‌شه شوخ­‌طبعیه و سعی می‌کنه فضای اطرافش رو شاد و سرحال نگه داره. از علاقه‌مندی‌­هاش میشه به بازی به‌خصوص بیلیارد، موسیقی و فیلم اشاره کرد.

سارا سوریان

سارا ذهن طراح و خلاقی داره و خیلی کم پیش میاد کیفیت کار رو فدای زمان بکنه. او همیشه سعی می‌کنه کاری که بهش سپرده شده رو با استاندارد­های بالا انجام بده.

توجه به جزئیات کار از نکات بارز کار ساراست و توصیه می‌شه همیشه نتیجه­‌ی کارها یه بار به دست سارا بررسی بشه. از علایق سارا میشه به طراحی و کارهای گرافیکی اشاره کرد که کار حرفه‌ایش هم هست و برای رسیدن بهش کم تلاش نکرده. اون همیشه برای ادامه‌ی مسیر ایده­‌های نویی داره.

نازنین سلیمانیان

اگه می‌خواید یه کار جدید رو شروع کنین، نازنین بهترین گزینه برای همراهی و استارت زدن اون کاره. یکی از ویژگی­‌های بارز نازنین، روابط عمومی و توانایی ارتباط گرفتنه که باعث می‌شه بتونه فضای کاری خودش رو منسجم‌تر بکنه. انگیزه بالا و سخت‌کوشی دوتا دیگه از خصوصیات کاری نازنین هستن و او همیشه برای کارهای جدید آماده‌­ست. نازنین به دلیل مهارت کار تیمی و تیم­‌پذیریش همیشه در خدمت تیمه. او از هیجان توی کار استقبال و برای حل چالش­‌های پیش‌رو تلاش زیادی می‌کنه. خلاصه، نازنین کسیه که می‌تونید روش حساب کنید.

مونا دانش

مونا یکی از تلنت‌های باناست که به همراه سایر هم‌تیمی‌هایش بر روی پروژه‌ی پارسا پلیمر کار می‌کنه. از ویژگی‌های بارز مونا می­‌توان به جدیت در کار و علاقه به یادگیری اشاره کرد.

مونا از هر اطلاعاتی برای پیدا کردن راه خودش در زندگی استفاده می‌کنه و کار تیمی رو دوست داره. او همیشه سعی می‌کنه کارش رو با دقت و کیفیت بالا تحویل بده.

سمانه مرادی کیان

سمانه یکی از تلنت‌های پروژه‌ی پارسا پلیمر باناست. از ویژگی‌های بازر سمانه می‌توان به ارتباط موثر او با دیگران و روحیه‌ی یادگیرنده‌اش اشاره کرد.

سمانه دختر بسیار آرامی است که به خوبی با دیگران وارد بحث شده و شما را به چالش می‌کشد. او همیشه چهره خندانی دارد و در مورد موضوعات مورد علاقه‌اش با شور و هیجان زیادی صحبت می‌کند.

مینا اصغرزاده

مینا یکی از تلنت‌های پروژه‌ی پارسا پلیمر است. در برخورد با مینا باید مدتی منتظر بمونید که به اصطلاح یخش آب شود تا دوستی و تعهدش به شما اثبات شود. مینا بسیار پرانرژی و فعال است و مطمئن باشید از پس کارهایی که به او می­‌سپارید به خوبی برمی‌­آید.

مینا با همه بسیار دوستانه برخورد می‌کند و جز معدود کسانی است که محبت خود به افراد را می‌تواند به خوبی ابراز کند. او ارتباط برقرار کردن با دیگران را دوست دارد و جز افراد همیشه خندان باناست.

سیاوش تونی

سیاوش یکی از بچه‌­های آروم و با استعداد تیم تپ­سیه. اون میتونه برای سرچ کردن چیزی که می‌خواد ساعت‌­ها بدون ارتباط با بقیه کار کنه.

فعالیت­‌های سیاوش تو زندگی زیاده و همین باعث می­شه همیشه سرش شلوغ باشه ولی با بالا بردن بازده و کیفیت، کارها رو مدیریت می‌کنه. از علایق سیاوش میشه به فوتبال و تعصبش روی منچستر یونایتد اشاره کرد.

حامد نمازی

حامد یکی از تلنت‌های اولین دوره‌ی شتابدهی باناست که به همراه سایر هم‌تیمی‌هایش بر روی پروژه‌ی پارسا پلیمر کار می‌کند.

حس انسان دوستی در حامد پررنگ است و نشانه‌های این حس را در علاقه‌ی حامد به کمک به دیگران می‌توانید مشاهده کنید.

در مدت زمان همکاری با حامد حتما متوجه ۲ ویژگی او خواهید شد: انجام کارها با طمأنینه و علاقه‌مندی به یادگیری. حامد در کارهایش منظم و خلاق عمل می‌کند و بسیار مسئولیت پذیر است.