مونا ناصری
رئیس هیئت مدیره
مونا رئیس هیئت مدیره باناست. او در کارش بسیار دقیق و ریزبینه و بالاترین استانداردها رو در کل بانا داره. مونا همیشه کارش رو در اولویت قرار میده و مثل دکترها، همیشه on-callئه. او بسیار منظمه و توی ارتباطاتش هم بسیار موفقه. او آدم‌ها رو توی اولویت قرار میده و می‌تونه به سرعت نقاط قوت همه رو نام ببره. با وجود ارتباط دوستانه‌ای که مونا با همکارهاش داره، در کارش بسیار جدیه و سعی می‌کنه که شما رو هم با خودش بالا ببره.
صهبا رحیمی
مدیر عامل
صهبا مدیرعامل شتابدهنده باناست. او آدم بسیار خوش‌قلب و خوش‌برخوردیه که همیشه برای کمک کردن به بقیه آماده است. صهبا به ادبیات خیلی علاقه داره و در مورد هر موضوعی حداقل 10 بیت شعر حفظه. یکی از ویژگی‌های خیلی جالب صهبا اینه که می‌دونه در هر شرایطی و با هر کسی چطور باید برخورد کرد، طوری که بقیه در مورد ارتباطاتشون همیشه از او کمک می‌گیرند. صهبا بانا رو از ته دل مثل یک عضو خانواده‌اش دوست داره و طولانی‌ترین ساعات کاری رو نسبت به بقیه داره.
علیرضا محمودزاده
عضو هیئت مدیره
علیرضا مدیر پروژه‌ی پروژه‌های انتفاع و رویدادهای باناست. از ویژگی‌های او می‌توان به نظم، هوش و آرامش اشاره کرد. علیرضا با وجود مشغله‌های فراوانش، همیشه فرصت کافی برای گوش دادن به همکارانش رو داره و  تجربه‌های قبلی و کارهای فعلیش، به او کمک کرده یک مدیر پروژه‌ی شش دنگ باشه. اگه به تیم علیرضا اضافه شدید، می‌تونید مطمئن باشید که وارد یک جمع دوستانه و صمیمی شدید که استانداردهای کاری بالایی داره و ساعات طولانی رو بی‌خستگی، مشغول به کاره.
مهسا امام‌جمعه
مسئول مستندسازی

مهسا مسئول فعلی مستندسازی و مسئول سابق ارزیابی پروژه‌های باناست. مهسا از اون افرادیه که با وجود این‌ که به نظر نمیاد در کارش سختگیر باشه، نتیجه نهایی کارش همیشه عالیه. مهسا همیشه با لحن آرومی صحبت می‌کنه و رفتارش به‌طوری دوستانه است که موقع انتقاد کردن از کسی، امکان نداره اون شخص ناراحت بشه. او به محیط زیست اهمیت میده و اهل دوچرخه‌سواریه. مهسا همیشه برای کمک به بقیه آماده است و شخصیه که می‌تونید روش حساب کنید.

ساناز بلارک
مسئول دفتر

ساناز مسئول دفتر و مسئول امور مالی باناست. ساناز احتمالا پیگیرترین فرد باناست و میشه با خیال راحت کاری رو بهش سپرد.

ساناز بسیار برون‌گراست و از ویژگی‌های بسیار خوبش اینه که به همه خیلی کمک می‌کنه. یکی از اولویت‌های زندگی ساناز، ارتباطاتش هستن و اگه دوست ساناز باشید، می‌تونید مطمئن باشید که هیچ‌وقت براتون کم نمی‌ذاره. ساناز توی کار خودش بسیار دقیق عمل می‌کنه و هیچ‌وقت زیر فشارهای کاری غر نمی‌زنه.

آرزو نصیری
مسئول توانمندسازی

آرزو مسئول توانمندسازی باناست. او یکی از اولین مدیرپروژه‌های بانا بود که پروژه‌ی Skoltech رو به عهده داشت. جدیت، دقت و نظم سبک کاری آرزوئه. آرزو بسیار صبوره و مهارت گوش دادن بالایی داره. او با همه بسیار دوستانه برخورد می‌کنه و کسی هست که از معاشرت با اون لذت می‌برید. آرزو از یاد گرفتن و یاد دادن بسیار لذت می‌بره و احتمالا به همین دلیله که به عنوان مدیر توانمندسازی بسیار موفق عمل می‌کنه.

faranak-solat
فرانک صولت
مدیر پروژه

فرانک، علاوه بر این که مدیر پروژه‌ی پروژه‌ی علی بابای باناست، در تیم مارکتینگ هم نقش بسیار مهمی دارد. فرانک خصوصیات مسئولیت‌پذیری، نظم و پرتلاش بودن را به خوبی داراست.

فرانک در مورد موضوعات مختلفی اطلاعات دارد و در هر کاری که به او سپرده می‌شود بسیار فعال عمل می‌کند. او در ارتباط با دیگران بسیار خوش‌برخورد و بسیار انتقادپذیر است. در هنگام کار، او بسیار جدی و بعضا مدیر پروژه‌ی سختگیری هم می‌شود!

Mohammadali-Babazadegan
محمدعلی بابازادگان
مدیر عملیات

محمدعلی معاون شتابدهنده بانا است که مهارت خاصی در به چالش کشیدن افراد دارد. او همیشه به قضایا از زاویه‌ای نگاه می کند که شما نگاه نکرده‌اید.

محمدعلی درباره‌ی موضوعات بسیاری اطلاعات دارد و معمولا در اخبار به‌روزترین است. تجربه‌های کاری مختلفش به او یاد داده چطور با هر شخص برخورد کند. او معمولا در ارتباطاتش به بقیه بسیار کمک می‌کند، البته به صورتی که خودشان متوجه نشوند.

تارا امامی
مدیر مارکتینگ

تارا مدیر مارکتینگ و مدیر پروژه‌ی پروژه‌ی ناحیه نوآوری باناست. تارا همیشه پرانرژی و شاد به بانا می‌آید و به قولی بمب انرژی در باناست. اگر زمانی به بانا آمدید و دختری را دیدید که هر روز یک رنگ روشن می‌پوشد و با همه صمیمی برخورد می‌کند، به احتمال زیاد او تاراست.

تارا خیلی مطالعه می‌کند و درباره‌ی مسائل مختلف اطلاعات زیادی دارد. او به همه چیز علاقه دارد و دوست دارد در کارش بهترین باشد. تارا از صحبت و وقت گذراندن با افراد مختلف لذت می‌برد و ایده‌های خلاقانه را دوست دارد به‌طوری که اگر یک طوفان فکری به او بسپارید، با کمتر از 100 ایده برنمی‌گردد. همچنین به عنوان یک مهندس، تارا از پیدا کردن راه‌حل‌های خلاقانه و اختراع چیزهای جدید سیر نمی‌شود.

وحید مطیعیان
مسئول match-making

وحید مسئول match-making فعلی و مدیر پروژه‌ی سابق پروژه‌ی کیمیا 2 و تلنت فارغ‌التحصیل پروژه رویدادها است. او همیشه و در مواجهه با هر شرایطی آرامش و خونسردی خود را حفظ می‌کند و تاکنون عصبانی شدن ایشان مشاهده نشده است.

وحید فشارهای کاری را بسیار خوب مدیریت می‌کند و صبر بالایی در حل کردن مشکلات دارد. او همیشه آماده کمک کردن به دیگران است، ایده‌های خوبی مطرح می‌کند و سعی می کند تا کارش را با بالاترین استاندارد انجام دهد.

الناز شاهمرادی
مدیر پروژه

الناز مدیر پروژه‌ی پروژه‌ی پارسا پلیمر بانا و دستیار مدیر پروژه‌ی پروژه‌ی انتفاع دانشگاه است. او همیشه پر از انرژی مثبت است و با همه دوستانه رفتار می‌کند.

خوش‌بینی، آرامش و نظم از ویژگی‌های الناز هستند. الناز بسیار به کار گروهی اهمیت می‌دهد و سعی می کند که علاوه بر این که همه اعضای تیمش کار را درست انجام می‌دهند، از کارشان هم لذت ببرند.

مرضیه رحیم زاده
عضو تیم مارکتینگ

مرضیه عضو تیم مارکتینگ باناست. او بسیار خلاق است و بیشتر عکس‌های خلاقانه و بامزه اینستاگرام و تلگرام بانا را او گرفته است.

مرضیه در کشورهای مختلفی مثل روسیه و هند زندگی کرده و تجربیات جالبی دارد. او کمی خجالتی است، اما با این وجود همیشه پر از ایده است و سعی می‎کند در کارش تنوع ایجاد کند. او مسئولیت‌پذیر است و کاری را که به او می‌سپارید، حتی در ساعات غیراداری انجام می‌دهد تا به موقع تمام شود. همچنین او دقت بالایی دارد.

علیرضا شاهی
مدیر پروژه
علیرضا مدیر پروژه‌ی پروژه‌ی تپسی بانا و تلنت فارغ‌التحصیل پروژه‌ی رویدادهاست. علیرضا بسیار شوخ است و همراهی او با تیم بسیار کار گروهی را لذت‌بخش می‌کند. احتمالا در همان برخورد اول متوجه تواضع و خوش‌برخوردی او می‌شوید. علیرضا فردی است که می‌توان به راحتی با او ارتباط گرفت. خونسردی و شوخ‌طبعی از ویژگی‌های برجسته علیرضاست که باعث می‌شود سختی‌ها و چالش‌های پروژه را با استرس کمتری پشت سر بگذارید.