ثبت نام در دوره شتابدهی
با تکمیل این فرم ثبت‌نام، اطلاعات دوره شتابدهی تابستان بانا به همراه هزینه آن برایتان ارسال خواهد شد. پس از بررسی رزومه‌تان، برای مصاحبه حضوری با شما تماس خواهیم گرفت. همچنین زمان شروع دوره 10 تیر ماه 1398 خواهد بود.
شروع همکاری
اگر علاقه‌مند به همراهی شتابدهنده بانا در فرایند شتابدهی نیروهای کارآمد هستید و توانمندی و تجربه کار با نیروهای جوان و مستعد را دارید، به سوالات زیر پاسخ دهید.
درخواست نیروی توانا
توسعه و پیشرفت هر سازمانی پیش و بیش از هر چیز وابسته به توسعه نیروی انسانی و برخورداری از نیروهای جوان، کارآمد و دغدغه‌مند و مناسب ماموریت‌ها، اهداف و رویکردهای سازمان است. از آنجایی که تمام آموزش‌های دانشگاهی و ... متمرکز بر مهارت‌های سخت نیروهای جوان است، دسترسی به بانکی از افراد آموزش‌دیده و پرورش‌یافته در زمینه‌ی مهارت‌های نرم جذابیت منحصربه‌فردی برای سازمان‌ها محسوب می‌شود.

معرفی بانا

بانا نتیجه تمام لحظاتی است که ما در کنار نسل جوان دانشجو بودیم. لحظه‌هایی که با امیدها، آرزوها، ترس‌ها و دغدغه‌هایشان دست‌وپنجه نرم می‌کردند و به دنبال فرصتی برای نشان دادن همه‌ی آنچه هستند، می‌خواهند و می‌توانند باشند به هر دری می‌زدند.

همان روزهایی که به همراهی‌ و شب‌هایی که به فکرکردن به دغدغه‌ها و راه‌حل‌هایش سپری می‌شد و رسیدیم به این روزها که همه تلاشمان، محقق شدن آرزوهای عزیزانمان در یک فرایند پرشتاب است. در این فرایند ما در کنارشان هستیم تا استعدادهایشان را باور کنند و در کنار تقویت مهارت‌هایشان به همه‌ی آنچه می‌توانند باشند اعتماد کنند.

همه‌ی کسانی‌که با بانا همراه می‌شوند در یک دوره شتابدهی ۹۰ روزه،

با حضور در کارگاه‌های آموزشی، استفاده از جلسات مشاوره فردی و تیمی، دانسته‌هایشان را افزایش می‌دهند و با انجام یک پروژه واقعی می‌توانند یاد بگیرند، اشتباه کنند، تجربه کنند و از همه داشته‌هایشان برای رسیدن به یک موقعیت شغلی مناسب در اکوسیستم کارآفرینی سود ببرند .

و ما هم با دیدن موفقیت‌ و تاثیرگذاریشان در سازمان‌ها، به نتیجه دادن لحظه‌هایی که کنارشان بودیم دلخوش خواهیم بود.

بله؛ بانا نامه‌ی عاشقانه ما به همه‌ی کسانی است که به جوانان این مرزوبوم فرصت تجربه کردن و یادگرفتن می‌دهند. 

اهداف بانا

با وجود پیشرفت قابل توجه تکنولوژی و ماشینی شدن بسیاری از فعالیت های سازمان ها ، همچنان این نیروی انسانی است که در موفقیت و شکست هر تیم با هر کمیتی حرف اول را می زند. اینطور می‌توان گفت که نیروی انسانی یا همان کارکنان هر مجموعه قلب آن مجموعه هستند. با این وصف شتابدهنده بانا در پی ایجاد فضایی است تا قلب هر سازمان منظم و مطمئن تر بتپد و این امر مهم را از طریق طراحی برنامه ای در جهت افزایش مهارتهای افراد به منظور  ایجاد

توانمندی در هر فرد برای تعامل مناسب، موثر و هماهنگ با دیگران و شناسایی توانمندی های ذاتی افراد به روش های مختلف و در نهایت تلاش برای انتخاب افراد شایسته در جایگاه های مناسب شغلی دنبال می‌کند.

سوالات متداول

۱. شتابدهنده بانا چیست؟

یک برنامه شتابدهی است که در طول ۳ ماه به شناسایی توانمندی‌ها، ارزیابی مهارت‌ها و شتاب‌دادن به حضور افراد مستعد در سطوح مختلف اکوسیستم کارآفرینی کشور کمک می‌کند.

۲. چه فرقی بین شتابدهنده­‌های استارتاپی و شتابدهنده بانا وجود دارد؟

در شتابدهنده‌های استارتاپی، تمرکز بر ایده‌ی یک تیم و کمک به توسعه آن و رسیدن به مرحله سرمایه‌گذاری است. در شتابدهنده ما، تمرکز بر عملکرد افراد و کمک به توسعه مهارت‌های مورد نیاز آن‌ها برای رسیدن به مرحله‌ی ایفای نقش مناسب در اکوسیستم کارآفرینی است.

۳. فرآیند شتابدهی بانا چگونه است؟

شما می‌توانید از اینجا فرم ثبت نام را تکمیل کرده و منتظر تماس همکاران ما برای هماهنگی جلسه مصاحبه حضوری باشید. پس از مصاحبه، تعدادی از افراد انتخاب شده و وارد فرایند شتابدهی می‌شوند. در این فرایند شما دریک پروژه‌ی واقعی شروع به فعالیت خواهید کرد، آموزش‌های کارگاهی و مشاوره‌های فردی مناسب با نیازتان را دریافت می‌کنید و هم‌زمان با دریافت بازخوردهای منظم از تیم بانا مهارت‌های خود را محک می‌زنید و برای انجام کارهای موثر در شغل آینده‌ی خود تمرین عملی خواهید داشت.

۴. کارگاه‌های آموزشی فرایند شتابدهی بانا در چه زمینه‌هایی هستند؟

این کارگاه ها در شش گروه مهارت‌های ارتباطی، مهارت‌های راهبری،‌ خلاقیت، مهارت‌های فردی، اخلاق کاری و آموختنی‌های بانا هستند که هر گروه شامل زیرمجموعه‌های خاص خود می‌باشند.

۵. آیا امکان استفاده از کارگاه‌ها برای افرادی که وارد دوره شتابدهی بانا نشده‌اند وجود دارد؟

بله، تعدادی از کارگاه‎های آموزشی ما به صورت عمومی برگزار می‌شوند و شما می‌توانید با سرزدن به سایت و شبکه‌های اجتماعی ما از زمان برگزاری این کارگاه‌ها مطلع شده و در آن‌ها ثبت‌نام کنید. همچنین برخی از کارگاه‌ها به صورت وبینار خواهند بود و امکان حضور مجازی هم مسیر است.

۶. پروژه‌هایی که در طول فرآیندشتابدهی انجام خواهد شد چه موضوعاتی دارد؟

برای اطلاع از آخرین موضوعات پروژه با دفتر بانا تماس بگیرید.

۷. آیا برای ثبت نام محدودیت سنی و رشته تحصیلی وجود دارد؟

برنامه ما بیشترین تاثیرات مثبت را بر دانشجویان مقطع کارشناسی (حدود ۲۰ سال) از تمامی رشته‌های تحصیلی خواهد داشت و برای ارتقای مهارت‌های این گروه‌، خدمات مختلفی برنامه‌ریزی شده است. اگر دانشجوی مقطع ارشد یا دکتری هستید و سابقه‌ی کار پاره‌وقت یا تمام‌ وقت در اکوسیستم کارآفرینی کشور را نداشته‌اید، این دوره می‌تواند برای شما موثر و مفید باشد تا اولین تجربه‌ی فعالیت حرفه‌ای خود را در این اکوسیستم شکل بدهید.

۸. آیا حضور تمام‎‌وقت در مدت زمان شتابدهی الزامی است؟

حضور شما در این برنامه نیازمند تمرکز، پیگیری و اجرای منظم مرحله‌هاست. این فعالیت‌ها بین ۸۰ الی ۱۰۰ ساعت در ماه به صرف وقت حضوری در فضای استقرار شتابدهنده بانا نیاز دارد.

مونا ناصری
رئیس هیئت مدیره
مونا رئیس هیئت مدیره باناست. او در کارش بسیار دقیق و ریزبینه و بالاترین استانداردها رو در کل بانا داره. مونا همیشه کارش رو در اولویت قرار میده و مثل دکترها، همیشه on-callئه. او بسیار منظمه و توی ارتباطاتش هم بسیار موفقه. او آدم‌ها رو توی اولویت قرار میده و می‌تونه به سرعت نقاط قوت همه رو نام ببره. با وجود ارتباط دوستانه‌ای که مونا با همکارهاش داره، در کارش بسیار جدیه و سعی می‌کنه که شما رو هم با خودش بالا ببره.
صهبا رحیمی
مدیر عامل
صهبا مدیرعامل شتابدهنده باناست. او آدم بسیار خوش‌قلب و خوش‌برخوردیه که همیشه برای کمک کردن به بقیه آماده است. صهبا به ادبیات خیلی علاقه داره و در مورد هر موضوعی حداقل 10 بیت شعر حفظه. یکی از ویژگی‌های خیلی جالب صهبا اینه که می‌دونه در هر شرایطی و با هر کسی چطور باید برخورد کرد، طوری که بقیه در مورد ارتباطاتشون همیشه از او کمک می‌گیرند. صهبا بانا رو از ته دل مثل یک عضو خانواده‌اش دوست داره و طولانی‌ترین ساعات کاری رو نسبت به بقیه داره.
علیرضا محمودزاده
عضو هیئت مدیره
علیرضا مدیر پروژه‌ی پروژه‌های انتفاع و رویدادهای باناست. از ویژگی‌های او می‌توان به نظم، هوش و آرامش اشاره کرد. علیرضا با وجود مشغله‌های فراوانش، همیشه فرصت کافی برای گوش دادن به همکارانش رو داره و  تجربه‌های قبلی و کارهای فعلیش، به او کمک کرده یک مدیر پروژه‌ی شش دنگ باشه. اگه به تیم علیرضا اضافه شدید، می‌تونید مطمئن باشید که وارد یک جمع دوستانه و صمیمی شدید که استانداردهای کاری بالایی داره و ساعات طولانی رو بی‌خستگی، مشغول به کاره.
مهسا امام‌جمعه
مسئول مستندسازی

مهسا مسئول فعلی مستندسازی و مسئول سابق ارزیابی پروژه‌های باناست. مهسا از اون افرادیه که با وجود این‌ که به نظر نمیاد در کارش سختگیر باشه، نتیجه نهایی کارش همیشه عالیه. مهسا همیشه با لحن آرومی صحبت می‌کنه و رفتارش به‌طوری دوستانه است که موقع انتقاد کردن از کسی، امکان نداره اون شخص ناراحت بشه. او به محیط زیست اهمیت میده و اهل دوچرخه‌سواریه. مهسا همیشه برای کمک به بقیه آماده است و شخصیه که می‌تونید روش حساب کنید.

ساناز بلارک
مسئول دفتر

ساناز مسئول دفتر و مسئول امور مالی باناست. ساناز احتمالا پیگیرترین فرد باناست و میشه با خیال راحت کاری رو بهش سپرد.

ساناز بسیار برون‌گراست و از ویژگی‌های بسیار خوبش اینه که به همه خیلی کمک می‌کنه. یکی از اولویت‌های زندگی ساناز، ارتباطاتش هستن و اگه دوست ساناز باشید، می‌تونید مطمئن باشید که هیچ‌وقت براتون کم نمی‌ذاره. ساناز توی کار خودش بسیار دقیق عمل می‌کنه و هیچ‌وقت زیر فشارهای کاری غر نمی‌زنه.

آرزو نصیری
مسئول توانمندسازی

آرزو مسئول توانمندسازی باناست. او یکی از اولین مدیرپروژه‌های بانا بود که پروژه‌ی Skoltech رو به عهده داشت. جدیت، دقت و نظم سبک کاری آرزوئه. آرزو بسیار صبوره و مهارت گوش دادن بالایی داره. او با همه بسیار دوستانه برخورد می‌کنه و کسی هست که از معاشرت با اون لذت می‌برید. آرزو از یاد گرفتن و یاد دادن بسیار لذت می‌بره و احتمالا به همین دلیله که به عنوان مدیر توانمندسازی بسیار موفق عمل می‌کنه.

faranak-solat
فرانک صولت
مدیر پروژه

فرانک، علاوه بر این که مدیر پروژه‌ی پروژه‌ی علی بابای باناست، در تیم مارکتینگ هم نقش بسیار مهمی دارد. فرانک خصوصیات مسئولیت‌پذیری، نظم و پرتلاش بودن را به خوبی داراست.

فرانک در مورد موضوعات مختلفی اطلاعات دارد و در هر کاری که به او سپرده می‌شود بسیار فعال عمل می‌کند. او در ارتباط با دیگران بسیار خوش‌برخورد و بسیار انتقادپذیر است. در هنگام کار، او بسیار جدی و بعضا مدیر پروژه‌ی سختگیری هم می‌شود!

Mohammadali-Babazadegan
محمدعلی بابازادگان
مدیر عملیات

محمدعلی معاون شتابدهنده بانا است که مهارت خاصی در به چالش کشیدن افراد دارد. او همیشه به قضایا از زاویه‌ای نگاه می کند که شما نگاه نکرده‌اید.

محمدعلی درباره‌ی موضوعات بسیاری اطلاعات دارد و معمولا در اخبار به‌روزترین است. تجربه‌های کاری مختلفش به او یاد داده چطور با هر شخص برخورد کند. او معمولا در ارتباطاتش به بقیه بسیار کمک می‌کند، البته به صورتی که خودشان متوجه نشوند.

تارا امامی
مدیر مارکتینگ

تارا مدیر مارکتینگ و مدیر پروژه‌ی پروژه‌ی ناحیه نوآوری باناست. تارا همیشه پرانرژی و شاد به بانا می‌آید و به قولی بمب انرژی در باناست. اگر زمانی به بانا آمدید و دختری را دیدید که هر روز یک رنگ روشن می‌پوشد و با همه صمیمی برخورد می‌کند، به احتمال زیاد او تاراست.

تارا خیلی مطالعه می‌کند و درباره‌ی مسائل مختلف اطلاعات زیادی دارد. او به همه چیز علاقه دارد و دوست دارد در کارش بهترین باشد. تارا از صحبت و وقت گذراندن با افراد مختلف لذت می‌برد و ایده‌های خلاقانه را دوست دارد به‌طوری که اگر یک طوفان فکری به او بسپارید، با کمتر از 100 ایده برنمی‌گردد. همچنین به عنوان یک مهندس، تارا از پیدا کردن راه‌حل‌های خلاقانه و اختراع چیزهای جدید سیر نمی‌شود.

وحید مطیعیان
مسئول match-making

وحید مسئول match-making فعلی و مدیر پروژه‌ی سابق پروژه‌ی کیمیا 2 و تلنت فارغ‌التحصیل پروژه رویدادها است. او همیشه و در مواجهه با هر شرایطی آرامش و خونسردی خود را حفظ می‌کند و تاکنون عصبانی شدن ایشان مشاهده نشده است.

وحید فشارهای کاری را بسیار خوب مدیریت می‌کند و صبر بالایی در حل کردن مشکلات دارد. او همیشه آماده کمک کردن به دیگران است، ایده‌های خوبی مطرح می‌کند و سعی می کند تا کارش را با بالاترین استاندارد انجام دهد.

الناز شاهمرادی
مدیر پروژه

الناز مدیر پروژه‌ی پروژه‌ی پارسا پلیمر بانا و دستیار مدیر پروژه‌ی پروژه‌ی انتفاع دانشگاه است. او همیشه پر از انرژی مثبت است و با همه دوستانه رفتار می‌کند.

خوش‌بینی، آرامش و نظم از ویژگی‌های الناز هستند. الناز بسیار به کار گروهی اهمیت می‌دهد و سعی می کند که علاوه بر این که همه اعضای تیمش کار را درست انجام می‌دهند، از کارشان هم لذت ببرند.

مرضیه رحیم زاده
عضو تیم مارکتینگ

مرضیه عضو تیم مارکتینگ باناست. او بسیار خلاق است و بیشتر عکس‌های خلاقانه و بامزه اینستاگرام و تلگرام بانا را او گرفته است.

مرضیه در کشورهای مختلفی مثل روسیه و هند زندگی کرده و تجربیات جالبی دارد. او کمی خجالتی است، اما با این وجود همیشه پر از ایده است و سعی می‎کند در کارش تنوع ایجاد کند. او مسئولیت‌پذیر است و کاری را که به او می‌سپارید، حتی در ساعات غیراداری انجام می‌دهد تا به موقع تمام شود. همچنین او دقت بالایی دارد.

علیرضا شاهی
مدیر پروژه
علیرضا مدیر پروژه‌ی پروژه‌ی تپسی بانا و تلنت فارغ‌التحصیل پروژه‌ی رویدادهاست. علیرضا بسیار شوخ است و همراهی او با تیم بسیار کار گروهی را لذت‌بخش می‌کند. احتمالا در همان برخورد اول متوجه تواضع و خوش‌برخوردی او می‌شوید. علیرضا فردی است که می‌توان به راحتی با او ارتباط گرفت. خونسردی و شوخ‌طبعی از ویژگی‌های برجسته علیرضاست که باعث می‌شود سختی‌ها و چالش‌های پروژه را با استرس کمتری پشت سر بگذارید.
کارگاه «شبکه‌سازی»
2 مرداد 97
مدرس: احسان عظیم‌زاده
چگونه روابطی پایدار و دوطرفه داشته باشیم .توجه به شبکه سازی و استفاده درست از تعاملات بین فردی خیلی وقت‌ها می‌تواند سرعت ما را در رسیدن به اهدافمان را بیشتر کند. یادمان باشد؛ شبکه‌سازیِ درست امری است قاعده‌مند و نباید آن را با "شبکه بازی" اشتباه بگیریم. حتما در اطراف خود افراد توانمندی را می‌شناسید که از پیدا کردن شغل مناسب عاجزند در حالی که چندین موقعیت شغلی وجود دارد. یا تیم باتجربه‌ای که محصول تجاری خوبی هم دارد را دیده‌اید که در پیدا کردن یک سرمایه‌گذار موفق نبوده است در حالیکه می‌دانیم سرمایه‌گذاران بسیاری مشتاق همکاری هستند. حلقه مفقوده مثال های فوق شاید شبکه سازی باشد. ما در این کارگاه به اصول شبکه سازی خواهیم پرداخت. بیشتر ...
کارگاه «مذاکره با رویکرد نفوذ و ترغیب»
11 مرداد 97
مدرس: آرش صادقیان
این کارگاه با هدف آشنایی با ترفندهای مذاکره و نحوه‌ی ارتباط با افراد مختلف برگزار می‌گردد. این کارگاه در زیرمجموعه‌ی سرفصل «مهارت‌های ارتباطی» تعریف می‌شود. کارگاه «مذاکره با رویکرد نفوذ و ترغیب» در تاریخ 11 مرداد 97 با تدریس جناب آقای آرش صادقیان برگزار گردید. در این کارگاه در مورد گفتگو، شناخت طرف مقابل، واکنش، مکانیزم‌های ترغیب و نفوذ و ... صحبت شد. بیشتر ...
کارگاه «ارائه و پرزنت»
مدرس: وحید مطیعیان
خمیازه‌های هر از چندگاه، سنگینی پلک‌ها و فکر کردن به هر موضوعی به غیر از مطلبی که ارائه می‌شود. این تجربه‌ای است که تقریباً اکثریت ما تجربه کرده‌ایم. کلاس‌ها، کنفرانس‌ها و ارائه‌هایی که خسته کننده بودند و نتوانستند ما را  طوری جذب کنند که پلک نزنیم، متمرکز روی موضوع باشیم و از بودنمان در آن زمان و مکان لذت ببریم. در این کارگاه اصول یک ارائه‌ی استاندارد و جذاب را با هم مرور می‌کنیم و با پاورپوینت تمرین می‌کنیم که چگونه با ایده‌های خلاقانه، اسلایدهای جذاب بسازیم. بیشتر ...
کارگاه «گفت‌وگوی موثر»
20 آبان ماه 97
مدرس: امیر افشاری

بیشتر ما تصور می کنیم ارتباط موثر یک استعداد ذاتی در زمینه صحبت کردن و گوش دادن به دیگران است. استعدادی که قابل یادگیری یا بهبود نیست. واقعیت این است که مهارت های ارتباطی با تلاش و تمرین حساب شده و یادگیری توانایی درک سایرین رشد می یابد. این کارگاه به شرکت کنندگان کمک می کند مهارت های جدیدی را بشناسند که به آنها کمک می کند افکار و خواسته های خود را به شکل موثر با دیگران در میان بگذارند و به روش های دریافت پیام از دیگران اشراف یابند. برای ایجاد احساس خوب نسبت به خود در دیگران  نکات مهمی را باید بدانید و بتوانید در راستای عمل به آنها اقدام کنید.به جای نادیده گرفتن احساسات و عواطف خود سعی کنید آنها را بدرستی شناخته و در موقعیت های مختلف مهار[...] بیشتر ...

کارگاه «چگونه بچه های بدی نباشیم»
18 اردیبهشت 98
مدرس: رضا شایسته پور

احتمالا توی صحبت با بعضی‌ها حس کردیم که آدم‌های خوبی نیستن، می‌خوان سر بقیه کلاه بذارن، نمیشه به حرف‌هاشون اعتماد کرد، احتمالا هر قیمتی که برای جنسی که می‌فروشن پیشنهاد بدن به نظر ما منطقی نیست و کلا آدم‌های درست و درمونی نیستن. منطقا امیدواریم توی معامله یا مذاکره، طرف مقابلمون از این قماش نباشه. اما اگر بود چی کار می‌تونیم بکنیم؟ کلا بیخیال اون قضیه بشیم؟ اصلا یه سوال دیگه. آیا دیگران در مورد ما همچین حسی دارن؟ آیا خود ما مصداق اون آدم بده نیستیم؟! شاید هستیم و خودمون خبر نداریم، شاید واقعا بد نیستیم ولی جوری برخورد می‌کنیم که بقیه اینطور برداشت می‌کنن. توی این کارگاه می‌خوایم درباره سوال‌ها و موضوعات بالا فکر و صحبت کنیم.

بیشتر ...
کارگاه «چگونه خودمان را در ده دقیقه معرفی کنیم»
21 تیر 97
مدرس: مونا ناصری
معرفی کردن خود به دیگران درست مانند پرده اول نمایش، سکانس های آغازین یک فیلم سینمایی اهمیت دارد. افراد معمولا در همان برخورد اول هرچند به نادرست، از شما و شخصیت شما برداشتی خواهند داشت که تغییر این نگرش به این آسانی‌ها نخواهد بود. با توجه به اهمیت این موضوع، ما در بانا کارگاه "چگونه خود را در 10 دقیقه معرفی کنیم؟" را با هدف تقویت «مهارت‌های ارتباطی» برگزار می‌کنیم. افراد در این کارگاه به شناخت بهتر خصوصیات خود و توانایی ابراز آن در زمان مشخص دست پیدا می‌کنند و کشف می‌کنند هر کسی فقط یک بار فرصت معرفی خودش را پیدا می‌کند. بیشتر ...
مدیریت پروژه
کارگاه مدیریت پروژه
روز سه‌شنبه مورخ ۹۸.۰۴.۱۸، کارگاه «مدیریت پروژه» با تدریس آقایان محمدعلی بابازادگان -مدیر عملیات شتابدهنده بانا- و وحید مطیعیان -مسئول Match-making شتابدهنده بانا- در دو گروه صبح و بعد از ظهر برگزار گردید. با دو دست چندین توپ را روی هوا به چرخش درآوردن و راه رفتن روی کابلی معلق، مهارتی است که آکروبات‌بازها به […]
مدیریت تعارض
کارگاه مدیریت تعارض
روز دوشنبه مورخ ۹۸.۰۴.۱۷، کارگاه «مدیریت تعارض» با تدریس خانم صهبا رحیمی -مدیرعامل شتابدهنده بانا- در دو گروه صبح و بعد از ظهر برگزار گردید. در اطراف خودمان افراد مختلفی را می‌شناسیم که به آن‌ها هنرمند می‌گوییم، مثل نقاش، خواننده، شاعر و … . اما بعضی از افراد هستند که در واقعیت ممکنه در چشم […]
چگونه خود را در ۱۰ دقیقه معرفی کنیم؟
کارگاه چگونه خود را در ۱۰ دقیقه معرفی کنیم؟
روز چهارشنبه مورخ ۹۸.۰۴.۱۹، کارگاه «چگونه خود را در ۱۰ دقیقه معرفی کنیم؟» با تدریس خانم مونا ناصری -رئیس هیات مدیره شتابدهنده بانا- در دو گروه صبح و بعد از ظهر برگزار می‌شود. معرفی کردن خود به دیگران، درست مانند پرده اول نمایش یا سکانس آغازین یک فیلم سینمایی اهمیت دارد. افراد معمولا در همان […]
افتتاحیه بانا
افتتاحیه دوره دوم شتابدهی در شتابدهنده بانا
افتتاحیه دوره دوم شتابدهی در شتابدهنده بانا   پس از حضور شتابدهنده بانا در نمایشگاه اینوتکس و کسب موفقیت‌های چشمگیر در معرفی و جذب تلنت از طریق این نمایشگاه، این‌بار  افتتاحیه دوره دوم شتابدهی توسط شتابدهنده بانا، مورخ ۹۸.۰۴.۱۶ در تالار گفت‌وگو واقع در مجموعه فرهنگی شهدای انقلاب اسلامی (سرچشمه) برگزار گردید.     در […]
بانیان اندیشه‌های نوآورانه آینده(شتابدهنده‌ بانا)

info@banaacc.ir

02140883578

تهران- تقاطع خیابان 16 آذر و بلوار کشاورز پلاک 78- مجتمع نوآوری و فناوری دانشگاه الزهرا- طبقه 11- واحد 1105

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .
Click to activate map